2726

دکتر به دوستم گفته قلب بچه وایساده باید سقط بشه و داروهاشو قطع کنه.ولی دوستم میگه تکوناشو احساس میکنم.بنظرتون داروهاشو ادامه بده تا یه هفته دیگه؟

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍

یک دکتر دیگه سونوی بهتر

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بره جای دیگه سونوگرافی شاید اون سونو اشنباه میکنه

دوتا سونو داده گفتن قلب بچه جای اینکه یازده هفته باشه نه هفتس

میدونم چی میگی ولی تون اون هفته اصلا حس نمیشه ضربان خودشو بجای بچه حس کرده

بنظرت چکار کنه..میگه  داروهامو قطع کنم یا نه منم اومدم اینجا بپرسم

عزیزم تو اون سن اصلا حرکات جنین حس نمیشه

اونی که دوستت حس میکنه نبض خودشه!

باید دوتا سونو بره و اگه تایید کنن که قلب جنین ایستاده و مرده باید اقدام پزشکی بکنه که سقط بشه

موندن جنین مرده تو بدن مادر بیشتر از ۴ هفته به شدت خطرناکه! باعث عفونت شدید و حتی مرگ ناگهانی میشه 

من تجربه شو دارم و میدونم برای یه مادر چقدر دردناکه و باور کردنش سخته ولی کاری نمیشه کرد و باید باهاش کنار بیاد

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟