2726
عنوان

کیا خیلی ناامیدن وحالشون بده بیان درددل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1773 بازدید | 124 پست
چیشده اخه گلم

دیگه امیدی واسم نمونده

دردام زیاده نمیدونم کدومشو بگم

درد اخرم عشقمه که بهم گفت هیچ وقت باهام ازدواج نمیکنه ولی تااخرعمرم کنارمه

تازه گیر داده بینیمم عمل کنم

منم اینقدر تنهام که نمیتونم باهاش کات کنم

این یکیش بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حال دلم خوب نیس همسرم بعد چندبار حراحی بازم درد داره شغل دایم نداره خودم شاغلم حقوقم متاسفانه به ...

ای وای

انشالله خدا مشکلاتتو حل کنه

بخاطر دخترت باید قوی باشی

2728
ترس مرگ اطرافیانم.پیر شدن پدر مادرم اصن این فکرا داره منو میکشه

خوب عزیزم همه پیر میشن

اینکه نگرانی نداره

واسه مرگ اطرافیان هم ایت الکرسی بخون وصدقه بده بعدش اروم میشی

دیگه امیدی واسم نمونده دردام زیاده نمیدونم کدومشو بگم درد اخرم عشقمه که بهم گفت هیچ وقت باهام ازدو ...

تروخدا بخاطر کسی لیاقتت نداره خودت نریز بهم.باور کن چند سال یعد پشیمون میشی،که انقد خودت اذیت کردی.عشق یه طرفه که اسمش عشق نیست.اصلا ارزشش نداره

دیگه امیدی واسم نمونده دردام زیاده نمیدونم کدومشو بگم درد اخرم عشقمه که بهم گفت هیچ وقت باهام ازدو ...

نا امیدی میدونی یعنی چی .... 

من سرطان خون دارم 

دکتر گفت 30 درصد شانس داری ...

همه تنم  کبوده ...  

شکر کن و زندگی جدیدی بساز .... .خدا دوستت داره 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

من 🖤دلمو شکوند امشب الانم دارم با گریه مینویسم ولی اون خوابه😔

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

نگو خدا بزرگه کافیه باهاش ارتباط بگیری

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

عزیزم شابد زمان ببره متوجه بشی که هر چیزی نباید باعث بشه از پا بیفتی باید قدر غرور و شخصیت خودت رو بدونی شایدم به صلاحته باهات ازدواج نکنه 

خوب عزیزم همه پیر میشن اینکه نگرانی نداره واسه مرگ اطرافیان هم ایت الکرسی بخون وصدقه بده بعدش اروم ...

نمیتونم پیر شدنشون ببینم.یاد قدیما میفتم دلم میگیره.خب سنشون بره بالا به مرگ نزدیکترن 

2706