2726

عمم ۴۳ سالشه و مطلقه هست چون بچه دار نمی شد از شوهرش جدا شدن الان عاشق یه آقای مطلقه همسن خودش شده که دو تا بچه داره پسره ۱۶ ساله و دختر ۸ ساله.که حضانتشون با پدرشونه و با مادرشون هر هفته  ملاقات دارن.وضع مالی و موقعیت اجتماعی آقا خوبه عمم هم که دلش رفته میگه می خوام شوهر کنم بچه بیارم به نظرتون این ازدواج درسته؟؟بابام میگه بذار برم از زن سابقش تحقیق کنم عمم میگه نیاری نیست خود مرده گفته زنم خیانت کرده😐

خوشبخت بشن 🙄🙄

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه نمیگی بچه دار نمیشه عمت؟ بعدم چه عیبی داره بچه که نیست

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خب اگه خودش راضیه چرا مخالفین؟ ببخشین ولی انتظار دارین با چه شرایطی بخواد ازدواج کنه؟ بنظرم مناسبه هم سنشون هم شرایطشون، عمه تون خودش چه شرایط خاصی داره که اینو شما تایید نمیکنین و منتظر یکی بهترشین؟

اره فک کنم مشکلی نیس

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

عمه ی شما بلوغ کافی و موقعیت لازم رو داره تا برای زنگی شخصیش تصمیم بگیره  

به نظرم نباید دخالت کرد  

اگر آدم ساده ای نیست که حقش تو مهر  ضایع بشه  بزارین خودش تو تمام مراحل تصمیم بگیره  و اگرنه فقط برای مهرش  کمکش کنید  که گول نخوره 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 

عمت یه خانوم کامل و عاقله به نظرم خودش میتونه تصمیم بگیره که چی کار کنه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706