2733
2739

از نظر ظاهری متوسط رو به پایینه.پولدار نیس فقط دو تا زمین داره که بنام همسرش کرده. خیلی کم حرفه .محبت کلامیش کمه. خیلی منظمه.تو کارای خونه کمک میکنه خیلی زیاد.به همسرش خیلی احترام میزاره .اول از همه نظر همسرش براش مهمه تو هر کاری. اگر همسر کمی سردردی چیزی باشه از خواب بیدار میشه و کنارش میشینه.اصلا نمیزاره خانوم وسیله ای بلند کنه و خیلی حامی هس.خانوم هرجا بره ازاده و هر کار بخواد بکنه.با اینکه پولدار نیس سی چهل تو حسابشه راحت قرض میده خانواده خانوم و بی منت و برا خانواده همسر هر کاری میکنه از خرید بگیر تا شستن حیاط و ماشین بدون اینکه ازش بخوان وقتی همه خوابن چون بیدار باشن نمیزارن.البته اینم بگم دختر خانم پدرش براش خونه خریده

حالا در کل چند میدین به این زندگی

حاضرین از زیبایی و پولداری شوهر صرف نظر کنین

یا اینکه از محبت کلامی چشم پوشی کنین در عوض محبت عملی دریافت کنید

19و 75

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوم ۱۷ میدم محبت کلامیو میتونی یادش بدی

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2731
2738

18

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
بازم که توی تروخدا یه کم یواش تر

چش😉

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706