2737
2734
عنوان

داروی امام کاظم

| مشاهده متن کامل بحث + 4003 بازدید | 333 پست
پس لطفا اصرار نکنید خوب نیست چون شما کلا نمیدونید خوبه یا نه

دوست عزیز همسر من پزشک هستن و این مورد رو ایشون گفتند. بنده اصراری به چیزی ندارم‌. بعضی دوستان بدون تخصص و آگاهی نظر میدن‌.

متعصبانه نیست عزیزم دکترا طب سنتی قبولش ندارن

دکتری طب سنتی الان خودشون مکرر دارند تجویز میکنند حتی برنامه تلویزیونی هم تاکید کردند بر منفعتش .. حتی عطاریها میفروشند من قزوین و زنجانم متعدد  تو عطاریها دیدم ... به نظرم وقتی بحث مرگ و زندگی باشه عقل حکم چیزی را که براش هیج ضرری ثبت نشده وموارد متعدد مثبت براش ثبت شده.. ادم نادیده نگیره 

ومتاسفانه به هیچ وجه نمیتونیم منکر مافیای دارو  .... باشیم...

اللهم جعلنی من التوابین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دو سه سال پیش انفولانزای خیلی بدی اومده بود گرفتم 

تو تب داشتم میسوختم این دارو رو خوردم و معجزه کرد همون شب خوب شدم از اون موقع اعتقاد دارم به این دارو و برای پیشگیری کرونا هم میخورم 

هرکسی هم اعتقاد نداره نظرش باشه برای خودش تحمیل کردنی نیست امتحان کردنیه همتون یه بار امتحان کنید ضرر که نداره

شما دلیل قانع کننده نداری ربط دادی به چیزای چیزای چرت و پرت این دوتا هیچ فرقی باهم ندارن

ببین عزیزم اولا من اصلا قصد ندارم شما را قانع کنم فقط میخوام روشنگری بشه

دوما من متخصص نیستم اما دوستانم در رشته طب اسلامی تحصیل میکنن 

همینطور تو شهر قم مثلا شاگردان آقای تبریزیان هستن که طب اسلامی رو قبول دارند و مطب دارن

هم متخصصین طب سنتی هستن مثل شاگردان آل اسحاق که من به هر دو مورد مراجعه کردم

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
2731
دکتری طب سنتی الان خودشون مکرر دارند تجویز میکنند حتی برنامه تلویزیونی هم تاکید کردند بر منفعتش .. ح ...

جالبه اینارو کجا دیدید که من ندیدم اتفاقا همین آقای دکتر که گفتم اومدن برنامه طبیب و گفتن این دارو ما قبول نداریم اخبار چندین بار اعلام کرده

من بیمارستان بستری بودم یه انتی بیوتیک بهم زدن،حساسیت بهش داشتم،تمام بدنم به لرزه افتاده بود داشتم ت ...

ضعیف بودی وگرنه اینجورنمیشد این حساسیت نیست

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
یعنی دوستان که دارن میگن داروی امام کاظم خوبه  بیمارستانا بدن داروهای مدرن همه ضررن  اگه ...

کی همچین چیزی گفت کسی منکر این نشده که کلا تب مدرن بده ما میگیم در کنار هم باشن مثل خیییلی از کشورا که تب سنتی و مدرن رو با هم استفاده میکنن و نتیجه ی خوبی گرفتن

2738
بزنید اینترنت مطالعه کنید

من میگم خودم استفاده کردم ازش واااااقعا راضی بودم حالا شما مختاری استفاده نکن برو بیمارستان اگه خدایی نکرده سرما خوردی یا کرونا گرفتی دیگه ریپ نکن خدا نگهدار

کی همچین چیزی گفت کسی منکر این نشده که کلا تب مدرن بده ما میگیم در کنار هم باشن مثل خیییلی از کشورا ...

نصف کامنتا راجب همینه دیگه دارن میزنن تو سر طب مدرن

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .

[QUOTE=166605360]جالبه اینارو کجا دیدید که من ندیدم اتفاقا همین آقای دکتر که گفتم اومدن برنامه طبیب و گفتن این دارو 

حتما اون کلیپ که مجری برنامه طبیب از مردم بابت همین دارو عذرخواهی کردن هم دیدید و مجری برنامه انارستان که شبکه تلویزیونی  با المیرا شریفی برنامه داشتند گفت ۹ ماه مقاومت کردن درمورد مفید بودن داروی امام کاطم البته ایشان ترکیب دارو را گفتن

والله نمیدونم قزوین و زنجان شما اگه بلدید که ادرس عطاری بدم خدمتتون

اللهم جعلنی من التوابین.
2706