2726
عنوان

دختره انگار چشم داره رو شوهرم....

665 بازدید | 27 پست

دختره رو برای اولین بار دیدمش آشنایی نداشتم

ولی میدونستم شوهرمو دوس داشته قبلا

تو ی جمعی داشتم لباساشو تمیز میکردم اومد گف ببر لباساشو الکل بزن ماسکشو بنداز دور چیزی نگو بهش عصابش خورده😐

هی ام دوس داره بره جلو چشش

حرصم گرفته اصلا با شوهرم حرف میزنیم چپ چپ نگاه میکنه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دخترخاله شوهر منم قبلا عاشق شوهرم بوده الانم بادوتا بچه چشمش رو شوهرمن خیلی میچرخه تو جمعشون.من دیگه نرفتم تو جمعشون چون کلا خیلی حرف و حدیث دادن ولی وقتیم هستیم ب ی ورمم نمیگیرمش باشوهرم میگیم و میخندیم توام ب ی ورت بگیرش اگ مهم بودن اونارو میگرفتن ن مارو عزیزم😊😊❤❤

ولش کن

من دختر دایی بابام مث اینکه بابامو میخاست سر ی قضیه ای بعد ۲۸ سال برگشت اینجا ما تاحالا ندیده بودیمش همچین مامانمو چپ چپ نگامیکرد انگار ارث باباشو خوردیم فقط ی روز باهاش تو ی خونه بودیم من چیزها دیدم ازاین بشر

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چیزی بهش نگو اعصابش خورده؟؟؟

میگفتی مگ پی پی خور زندگی منی😐

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
ولش کن من دختر دایی بابام مث اینکه بابامو میخاست سر ی قضیه ای بعد ۲۸ سال برگشت اینجا ما تاحالا ندید ...

چیا🤨

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
اینجور زنا فقط ارزش خودشونو میارن پایین.باهاش بگو بخند ولی ب ی ورت نگیرش ک فک کنه روش حساسی وگرنه بد ...

دختره، زن نیس

میخواست اب جوش بیاره برای شوهرم بعد رفتم گرفتم ازش خودم اوردم ب خاطر اون حرصشو خالی کرد

ی مدت منم خیلی رو جاریم حساس بودم هی میگفت فلانی فلان لباسشو بیشتر دوست داره فلان کرم میخرید چرا عوض کرده لباسش و اینجوری اتو نزن این شکلی باشه سینه مرغ نده رون مرغ دوست داره خیلی رو مخم بود شدید بعد ی مدت ک حرفاشو اهمیت ندادم دیگه دهنشو بست حتی حقوق شوهرم اومد و رفتشم میدونست میدونم الان چی میکشی تنها راهش بی توجهیه 

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

میخواستی بگی خودم میدونم و شوهرم شما بفرمایید بعدشم با شوهرت بگو و بخند میکردین

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2706