2410
2553
عنوان

رژیم لیمومی

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 24 پست
تا الان ۵ کیلو کم کردم ورزشش فقط روزی ۳۵ دقیقه پیاده روی همین دیگه هیچ ورزش دیگه ای نباید باشه

منم دوست دارم ۸ کیلو کم کنم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
منم دوست دارم ۸ کیلو کم کنم.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

۸ کیلو که خیلی کمه زود میتونی کم کنی مخصوصا اگه همه چیو رعایت کنی وارد سایت لیمومی شو ثبت نام کن هزینه یک دوره ۲۱ روزه که ۶۰ تومنه رو پرداخت کن به ۶۰ تا سوال پزشکی جواب بده بعد تا حداکثر ۷۲ ساعت رژیمش امادس از پیجشونم میتونی کلی اطلاعات راجبش کسب کنی

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۸ کیلو که خیلی کمه زود میتونی کم کنی مخصوصا اگه همه چیو رعایت کنی وارد سایت لیمومی شو ثبت نام کن هزی ...

آخه من با چیزای سرد مثل سرکه و ماهی و اینا که میگن زود حالم بد میشه.چند روز پیش دو روز رژیم گرفتم طبق دکتر تغذیع فشارم افتادانقدر سرم و آب قند بم دادن که ۳کیلو اضافه کردم.وگرنه کلا پنج کیلو اضافه وزن داشتم🙄

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
آخه من با چیزای سرد مثل سرکه و ماهی و اینا که میگن زود حالم بد میشه.چند روز پیش دو روز رژیم گرفتم طب ...

این رژیم هم سرده یا با گرمیجاته؟!

2456
آخه من با چیزای سرد مثل سرکه و ماهی و اینا که میگن زود حالم بد میشه.چند روز پیش دو روز رژیم گرفتم طب ...

عزیزم اصلا همچین چیزایی نداره اتفاقا این رژیم بیشتر رو طبع گرم تاکید داره چون همه بیماری ها و مشکلات به خاطر طبع سرده با خیال راحت رژبم بگیر و همه این چیزایی که گفتی رو قبل گرفتن برنامه موقع پرسش سوالا بگو

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

😂😂😂😂 وایییی

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2714

من دو دوره گرفتم دوره اول دو کیلو هفتصد کم کردم دوره دوم یک کیلو ولی بعضی کامنتها رو ک میخوندم باعث شد سرد بشم خرجش هم زیاده غذای سفره هم نیست من بیشتر واس درست کردن غذای جدا ولش کردم 

مامان دوقلوها هستم😍😍