2737
2734

کلا منو دوس نداره انگار😞

بسیاررر خونسرده. فقط زبونی بهم میگه تورو دوست دارم. 🤕

تاحالا ده بار به همه روشها مهربونی و اخم و قهر و... بهش گفتم دوس دارم که منو سوربرایز کنی. موقعیتهای مهم زندگیمون یادت باشه. من عاشق سوربرایز کردنم. 

ازبس گفتم حالم بهم میخوره اگر بخواد منو سوربریز کنه فک میکنم الکیه و از ته دل نیست. انگار بخای دهن بچه رو ببندی. و ساکتش کنی. 

بچها واقعا ناراحتم ازینکه منو نمیبینه. فقط زبونی تشکر میکنه ازم. 

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂

۹۹درصد مردا دقیقااااا همینن🚶🏻‍♀️🚬

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

وقتی میبینم انقد دوستام و شوهراشون بفکر شونن. 

کسی بوده شوهرشودرست کرده باشه یا بایدصبوری کنم؟ 😨😨😨

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
۹۹درصد مردا دقیقااااا همینن🚶🏻‍♀️🚬

مردای دور بر من همه شون اوکین. باورت نمیشه. شوهرم کلا یخهههه. هرکسی بود دوباربهش میگفتی بابا من عاشق فلان چیزم. بهت توجه میکرد

2738
وای مث شوهر من 😁 عزیزم دست خودشون نیس ...یاد نگرفتن اونایی هم ک بلدن از خواهرشون یا مادرشون یاد گرف ...

بخدا خ ناراحتم. امشب گریه کردم دوباره. برای بار nام

یعنی مشکلی ک تو داری در برابر مشکلات یه زندگی هیچه هیچ اصن نمیشه گفت مشکل بهش خب زبونی میگه دیگه

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
باید عملی یادش بدی .موقعیت های مهم رو یکم شما جشن بگیر مثل جشن تولدش و سوپرایزش کن

بخدا تا الان همه کارکردم. جشن سورپرایز. دعوت خونوادش روز تولدش. سورپرایز دونفری. 

من حس میکنم دوستم نداره

دوست من مریض بود خونه مامانش خوابیده بود مامانش اینا میرسیدن بهش.

وقتی خوب شد برگشت خونه شوهرش تمام خونه رو رز پرپر شده ریخته بود و شمع روشن کرده بود و بادکنک و تزئین و غیره...

:/

غیر از اون بنده خدا بقیه مردا همینن. شوهر منم همینه :)) فقط زیونی میگه.

کانال خزعبلات نویسی هامه دوست داشتین بفرمایین @wayafzood
2706