2733
2734
عنوان

نفخ ویبوست نوزاد ۵۰روزه

281 بازدید | 33 پست

سلام مامانی عزیز کمکم کنید

پسرم سخت پی پی میکنه و نفخ شدید داره هرقطره ای ک فکرشو کنید بهش دادم دایمیتیکون بی بی کر پدی لاکت و لاکسی ژل کولیک ایدشیاف گلیسرین و..پیش ی دکتر دیگه رفتم رژیم عذایی داده مث لبنیات گوشت گوساله وگوسفندی ماهی میگو تخم مرغ شکلات فست فود سیب زمینی سس مایونز پیتزا فلافل کشک کباب شیرینی کاکائو بیسکوییت کیک تی تاب پفک حلیم فسنجون حبوبات ترشی پیاز فلفل سبزی ارده گردو و... نخورم ولی نمیدونم چی بخورم😐میشه راهنماییم کنید

الهی بگردم . بچه های الان خیلی اذیت میشن 

چطوره شکم و کمرش رو با روغن زیتون به ارامی ماساژ بدی . . 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم پسر من الان ۳۰ روزشه خیلی بد یبوست داشت .دکتر قطره بیبی کر داد صبح ۵ قطره .اونم خیلی تاثیر نداشت .راستش مادرشوهرم بهم گفت یه تکه نبات کوچیک بندازم تو دو قاشق اب جوش حل کنم و خنک شد بدم پسرم بخوره .الان هفته ای ۳ بار اینکار و میکنم پسرم در هفته ۳ بار دفع انجام میده .فقط بهم گفت اگه حالت سرماخوردگی داشت بهش نبات ندم .

2738

کولیک داره دیگه.نی نی منم داشت اوایل خیلی بد بود الان نزدیک ۴ ماهشه خیلی بهتره کل روزو دلپیچه نداره فقط دم دمای صبح از ۴ به بعد تا ۷ اینجوریا دلش میپیچه بچه م..

واسه پی پی هم تگه شیر خودتو میخوره طبیعیه پسر منم هر چند روز در میون دفع داره ولی خب یبوست نیست یعنی مدفوعش روونه کاملا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
من برای دخترم اینجور مواقع لوسیون خودشو میزنم اشکال داره بنظرت؟ ؟؟😨

اره عزیزم اسفنکترهای مقعد اسیب میبینه بعدا حساس میشه و فقط با تحریک باید مدفوع کنه و ممکنه در اینده بی اختیاری مدفوع و عفونت روده بگیره. شیاف بزن اگه نداری دو قطره روغن زیتون صبح دو قطره ام عصر بریز تو دهن نینیت. حمام اب گرم ببرش تو وان ماساژش بده

روانشناسی کودک

روغن بادام یا زیتون تکو نافش بزن و یکم ماساژ بده   

خود من با این روش خوب خوب شدم

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2706