2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هر ماه میخوام جدی انجام بدم ولی همش مث تخمدانام تنبلی میکنم😅

شک نکن بهترین روشه

از خیلیااااا شنیدم 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

من 

شکمم که آب شده پریودام دقیق و منظم،باز شکمم بزرگ شد پریودم بهم ریخت

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من  شکمم که آب شده پریودام دقیق و منظم،باز شکمم بزرگ شد پریودم بهم ریخت

چطوری اب کردی؟

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2738

من با حلقه و حرکات مخصوص شکم و زیر شکم، شکمم آب شد 

حتی اگرم شکمتون آب نشه چون قسمت پایین شکمتون و حرکت میدین خیلی تاثیر داره از تنبلی درمیاد 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
برا من خیلی تاثیر داشته ولی متفورمین و رژیم هم داشتم. ولی الان دوباره بعد یک سال برگشته چون خیلی وز ...

یعنی اگه ورزش رو در کنار مصرف دارو مدت طولانی ادامه بدیم خوب میشم،امیدی هست پس

یعنی اگه ورزش رو در کنار مصرف دارو مدت طولانی ادامه بدیم خوب میشم،امیدی هست پس

بله خیلی خوبه من متاسفانه بعد زایمان هیچ تحرکی نداشتم وزنم هم بالا رفت ولی با این وجود تا یکسال بعد زایمان پریودام عالی شده بود ولی حالا دوباره به فکر رژیم و ورزشم