2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بذار تو خونه سیگاربکشم

609 بازدید | 47 پست

میگه حالا ک برات پیانو خریدم توام بذار دیگه تو این سرما هی نرم بیرون شبا تو تراس سیگاربکشم

میگم این همه روزا سرکار میکشی دیگع شب چیه میگه فشارکارم زیاذه دست خودم نیست درضمن بگم قبل ازدواج شرط کرده بوذم بذاره کنارمیگفت تو فقط  بیا تو زندگیم میذارم کنار حالا الان تو دعواها میگه همین که هست میکشم....الانم امشب گذاشتم بره تراس اما بوش اومد توخونه حالم بدشد من وحشتناک از بوی سیگار متنفرم بچع ها دست خودم نیست حالمو بد میکنه نمیتونم نفس بکشم....اینم بگم تاالان که حلوی من نمیکشید میرفت تو دسشویی یواشکی میکشید یا وقتی من خواب باشم تو سالن میکشه دیگه خسته شدم از جنگیدن باهاش 🥺🥺🥺😔😔😔

خدایا منو هیچ وقت  دیگه اینجوری امتحان نکن... تو دلم اول گفتم چرا میزاره... یادم افتاد چند شب پیش ک به شوهرم گفتم حق نداری مشروب بخوری فرداشبش مست اومد خونه من هیچ کاری نکردم... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر منم سیگاریع همین الان بوی سیگارش تو دماغمه 

ضرر داره هم واسه خودش هم کسی که بوش میکنه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731

نمیدونم واقعا چه جوری باید ترکشون داد. بستگی به مرد هم داره تا چه جد لجباز باشه تا چه حد نه. باید همون قبل ازدواج مطمئن میشدی ترک کرده که اونم امکانش وجود نداره واقعا 

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋
2738
زبون خوش چجوری اخه...مگه یه روز دوروزه...صدبارازش خواهش کردم هربارمیگه باشع اما بازهمین وضع ادامه دا ...

نمیخاد ک نمیشه دگ

اول خودش باید بخاد

عادت کرده

ترک عادت سخته

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
نمیدونم واقعا چه جوری باید ترکشون داد. بستگی به مرد هم داره تا چه جد لجباز باشه تا چه حد نه. باید هم ...

الان دیگه به درک...برام مهم نیست انقدر بکشه جونش دربیاد...اما من نمیتونم بوشو تحمل کنم چیکارکنم؟؟؟

چی؟ نفهمیدم

از بوی سیگار متنفری خب تو تراس بکشه ک بازم بو میچسبه ب لباساش و تنش.نمی چسبه؟ سیگاریا همیشه بو میدن

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
جنگیدن فایده ندارد.ولی اگه یه بار تو خونه بکشه دیگه براش عادی میشه.به نظر منم تو خونه سیگار کشیدن اص ...

ب نظرت چیکارکنم...الان یه سال و نیمه زندگی می کنیم ممنوعش کردم توخونه...اما همیشه تو دسشویی و یواشکی میکشه...خواب باشم میفهمم یواشکی اونور میکشه

2706