1874
1959

عملا تو یکی از ویدئوهاش مردم به خ ا تشویق میکنه

پسره میگه من روزی دو سه دفعه انجام میدم و ازمایش اسپرم دادم اسپرم هام کم شده .تمرکزم برا درس کم شده

میگه نه چنین چیزی وجود نداره🥴

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

چون چنین چیزی وجود نداره. همه روانشناسا میگن

وقتی یه کاربریت میترکه، میتونی با یه کاربری جدید، با تاریخ عضویت جدید، یه زندگی جدید نی نی سایتی رو شروع کنی!! چقدررر خوب بود اگر زندگی واقعیمون هم همینطوری بود. با یه عالمه تاپیک افتضاح که دلت نمیخواست هیچ اثری ازشون باشه، میتونستی زندگیتو تموم کنی، و یه زندگی جدید با داشتن تجربه ی قبلیت، همونطور که دوست داری بسازی!! حداقل توش اشتباه نداشته باشی🤷🏻‍♀️..... خلاصه که من یکی دوتا کاربری ترکیده دارم، و عضو جدید نیستم. الان قشنگ توجیه شدین یا ادامه بدم؟ 😁😁

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965
به چی تشویق میکنه؟

استمنا

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

دلیل منطقی میاره ک مانع بشه

دروغ نمیگه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من توقع داشتم ازش 

💛💛گروه زرد💛💛تاریخ عضویت : 99/10/2💛وزن شروع : 74.8 😐 وزن فعلی : 71.6😶 هدف اول : 70 🔒 🤔 هدف نهایی :57 🔒💘😍 💛💛💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐 لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
1967
چون چنین چیزی وجود نداره. همه روانشناسا میگن

دکتر اورولوژی به پسره گفته بخاطر همین کارت اسپرم هات کم شده

دقیقا یکی از عوارض این موضوع عقیمی مردان

درسته تا اینجا یچی میگی در موردش جبهه میگیرن وگرنه دکتر هلاکویی بیشتر میفهمه یا ائمه و دین 

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
1976
واع  خب طبیعیه که دو سه دفعه انجام بدی فرداش کمتره دیگه کارخونه هزار هکتاری که نی سریع جایگزین ...

کلا طرف دچار ضعف جنسی و کوچک شدن بیضه شده و مجبور قرص مصرف کنه

دکتر اورولوژی به پسره گفته بخاطر همین کارت اسپرم هات کم شده دقیقا یکی از عوارض این موضوع عقیمی مردا ...

به این کار ربط نداره . کسی هر روز زناشویی هم انجام بده همین عوارض رو داره .عوارضش بخاطر خود کار نیست لیشتر بخاطر افراط در اون کاره چون همیشه دم دسته 

یه سایت دیدم به اسم «پاموه».تو گوگل اسمش رو بزنید. مطالب جالبی داره   

حالا عزیزم شما چیرو میخوای ثابت کنی

باشه کلا اقای هلاکویی دروغ میگن

الان ارامش پیدا کردی؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
خب شما ویدیو کاملشو گوش دادی یا فقط تا اونجاش ک نیگا همچین چیزی نیست؟

خیلیش گوش کردم اعصابم خورد کرد بستمش

1718