2703
2553
عنوان

لعنت بر شیطون چرا اینجوری شد

| مشاهده متن کامل بحث + 733 بازدید | 46 پست
ناراحتی اعصاب دارین بچه دار نشید عزیزم بچه به صبوری نیاز داره 

بچه م خیلی اذیتم میکنه. اصصصصصلا غذانمیخوره خیلی ریزه همش باید دنبالش کنم تا ی لقمه بخوره. خیلی عصبیم میکنه 

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄

چرا بهش اجازه دادی که به توهین کردن ادامه بده ؟

همون جا باید هرچی میگفت دوتا میذاشتی روش جواب میدادی 

همین طوری شوهر هاتون رو بی جواب میذارید که به خودشون اجازه میدن غلط اضافی کنن

تو هر کاری هم کنی شوهرت به هیچ وجه اجازه نداره حتی صداشو بالا ببره برات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار شما اشتباه بوده ولی کار همسرتون خیلی اشتباه بوده هیچ وقت یک مادر رو جلوی بچش نباید خورد کرد

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....
2720

من نمیگم کار درستی کردی بچه رو زدیا

ولی میدونم بچه ها چه تخصصی دارن توی به آتیش کشیدن اعصاب آدم.

اصلا بهش غذا نده

بزار جلوش گشنش باشه میخوره

۴ روز نخوره روز پنجم میخوره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2714
یه قوری بزرگ گل گاوزبون دم کن همه تون بخورید 

،💚🤍❤️🇮🇷شرکت دیزنی دو میلیون دلار به کودک کش ترین حکومت جهان هدیه میکند هزاران کودک هر روز گرسنه شهید میشوند  . سارا اورارد را همچنان کسی نمیشناسد نه کسی هشتکی میزند نه حتی سایه رنگین کمان را می بیند و هنوز عده ای دروغگو ها را باور دارند این است که عجیب تر است ....
چرا بهش اجازه دادی که به توهین کردن ادامه بده ؟ همون جا باید هرچی میگفت دوتا میذاشتی روش جواب میداد ...

ازحرفاش شکه شدم خواستم بگم خجالت بکش یهو پلاستیک تخمه رو زد توصورتم

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄

به نظرم همون بهتر که گشنه بمونه خودش بیاد دنبال غذا تا این اجبار که بعد هم اعصاب خودتون را خورد کنی

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2706