2703
2553
عنوان

لعنت بر شیطون چرا اینجوری شد

733 بازدید | 46 پست

خوب و خوش داشتیم شام میخوردیم ازاونجایی ک پسرم بدغذاس هرچی اسرارش کردم نیومدبخره گفتم عیب نداره بخورم بعد ب اون میدم غذام ک تموم شد آوردم با مهربونیی و شرط وشروط نشوندمش سر سفره ب زور وبدبختی چن قاشق گذاشتم دهنش بعداز چن لقمه نخورد همش اسرار قاشق بعدی و ازدهنش ریخت توغذا بدم اومد گفتم کارت بده اینجوری نکن دوباره تف کرد توغذا منم ناراحتی اعصاب دارم یهویی زدم توگوشش 😔شوهرم داشت با گوشی حرف میزد سریع گفت خدا خفت کنه ۳پشت سرهم تف بهت لعنت بهت خدالعنتت کنه دستت بشکنه ....🥺منم همینجوری ماتم برده بود بهش باورم نمیشد این حرفاش یهو گفت نگام نکن کثافت وتمام ی کیلو تخمه جلودستشو باپلاستیک پرت کرد زدتوصورتم. سفره رو جمع کردم خونه رو جاروکردم بزور بغضموقورت دادم الان اومدم تواتاق. ازسرمادارم یخ میکنم. چقدر راحت حالت خراب میشه. بخداانگار دست خودم نبود اصلا انگار یکی دستمو بلندکرد زد توصورت پسرم 🥺

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄

ببخشید من رو غلط املایی حساسم

اصرار

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

گناه داره طفل معصوم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2714

عزیزم به زور به بچت غذا نده پس فردا معده بزرگ میشه همه ما ها از بچگی اینجور معدهمون بزرگ کردن برا کار همسرتم ایشون خیلی رفتارش زشت بود حق دارید ناراحت شید باهاش یکم سرسنگین باشید ولی دیگه بچتونو نزنید 

ببین خودت یکی باهات دعواکنه چه حالی داری 

حالا اون که بچس طفلک😢

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2706