1874
1955
عنوان

لعنت بر شیطون چرا اینجوری شد

530 بازدید | 46 پست

خوب و خوش داشتیم شام میخوردیم ازاونجایی ک پسرم بدغذاس هرچی اسرارش کردم نیومدبخره گفتم عیب نداره بخورم بعد ب اون میدم غذام ک تموم شد آوردم با مهربونیی و شرط وشروط نشوندمش سر سفره ب زور وبدبختی چن قاشق گذاشتم دهنش بعداز چن لقمه نخورد همش اسرار قاشق بعدی و ازدهنش ریخت توغذا بدم اومد گفتم کارت بده اینجوری نکن دوباره تف کرد توغذا منم ناراحتی اعصاب دارم یهویی زدم توگوشش 😔شوهرم داشت با گوشی حرف میزد سریع گفت خدا خفت کنه ۳پشت سرهم تف بهت لعنت بهت خدالعنتت کنه دستت بشکنه ....🥺منم همینجوری ماتم برده بود بهش باورم نمیشد این حرفاش یهو گفت نگام نکن کثافت وتمام ی کیلو تخمه جلودستشو باپلاستیک پرت کرد زدتوصورتم. سفره رو جمع کردم خونه رو جاروکردم بزور بغضموقورت دادم الان اومدم تواتاق. ازسرمادارم یخ میکنم. چقدر راحت حالت خراب میشه. بخداانگار دست خودم نبود اصلا انگار یکی دستمو بلندکرد زد توصورت پسرم 🥺

ببخشید من رو غلط املایی حساسم

اصرار

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ناراحتی اعصاب دارین بچه دار نشید عزیزم بچه به صبوری نیاز داره میدونم دلخور میشی اما اون طفل معصوم گناهش چیه 

#یکم_دی چراااااااااااااااا ماااااااا نباااااید بتوووووااااانیییییییییم تااااااپییییییییک خوووووودمااااااااااااااان راااااااااااا حذذذذف کنیییییییییم ؟؟؟ 

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

چقد شوهرت بددهنه😐💔

🌙⭐Aλλάχبُزُرگ تَرین اِفتِخارم"دُخـــــتَر"بودَنَمِه 🎀🤘ماها شیش هیچ جلوییم چون لپمون چال دارهههه  بـهـ داشتنتـ مغرورم👈حسین(ع)                             
1965

گناه داره طفل معصوم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آری آری زندگی زیباست                                زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.                           گر بیفروزیش رقص شعله اش از هر کران پیداست.     ورنه خاموش است خاموشی گناه ماست  
1967

خوب آرامبخش مصرف كن اگر خودت ميدونى ناراحتى اعصاب دارى

بچه گناه داره

چرا ناراحتى اعصاب دارى بچه ميارين ؟

✨✨مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم✨✨من با خداى مهربونم عهد بستم اگر كسى اومد سره راهم و نياز به كمك داشت ازش دريغ نكنم حتى شده با مشاوره و در اختيار قرار دادن اطلاعاتم اگر درنهايت كارى ازم برنيومد با دلدارى دادن✨✨ من عميقا از خدا خواستم و ميخوام كه كمكم كنه انسان باشم نميخوام آدم باشم ميخوام انسان باشم چون به شدت از انسانيت لذت ميبرم در انتهاى اين امضاء براى هر كسى كه خوندش آرزوى سلامتى و آرامش و عاقبت بخيرى دارم شماهم براى حل شدن مشكل من و همسرم يك صلوات بفرستيد ✨✨

عزیزم به زور به بچت غذا نده پس فردا معده بزرگ میشه همه ما ها از بچگی اینجور معدهمون بزرگ کردن برا کار همسرتم ایشون خیلی رفتارش زشت بود حق دارید ناراحت شید باهاش یکم سرسنگین باشید ولی دیگه بچتونو نزنید 

ببین خودت یکی باهات دعواکنه چه حالی داری 

حالا اون که بچس طفلک😢

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
1974
ناراحتی اعصاب دارین بچه دار نشید عزیزم بچه به صبوری نیاز داره 

بچه م خیلی اذیتم میکنه. اصصصصصلا غذانمیخوره خیلی ریزه همش باید دنبالش کنم تا ی لقمه بخوره. خیلی عصبیم میکنه 

چرا بهش اجازه دادی که به توهین کردن ادامه بده ؟

همون جا باید هرچی میگفت دوتا میذاشتی روش جواب میدادی 

همین طوری شوهر هاتون رو بی جواب میذارید که به خودشون اجازه میدن غلط اضافی کنن

تو هر کاری هم کنی شوهرت به هیچ وجه اجازه نداره حتی صداشو بالا ببره برات

شوهرت ب بچه حساسه دیه 

ولی خدایی بچه رو نزنید

ولی قبول دارم بعضی وقتا بچه ها خیلی رومخ میرن

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20