2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مامانم

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

سوال خوبی نیست.روانشناسها اعتقاد دارن که از بچه نباید پرسیده بشه و نباید کسی رو تو مقام انتخاب قرار بدی تا فکر کنه باید یکی رو به دیگری ترجیح بده. به بچم یاد دادم هر کی بپرسه میگه هردوتا😊😍البته با اون طرف برخورد میکنم😒

خودم هم هردوتا رو دوس دارم.بچه بودم مادرم این سوالو پرسید.گفت اگر روزی ترجیح بدی با یکیمون باشی کدوممونو انتخاب میکنی؟گفتم هیچکدومتون.گفت چرااا؟😟 گفتم من شما رو درکنار هم دوس دارم.اگر یکیتون نباشید اون یکی رو هم نمیخوام.مادرم به فکر فرو رفت و سکوت کرد😁😁😁😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

هردو

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2706