2733
2734
عنوان

دندان عقل

339 بازدید | 23 پست

دوستان من دندون عقل نیمه نهفته دارم

سمت چپ نیمه نهفته بود الان زور میزنه کامل بیاد بیرون ولی جا نیست چند روزه سردرد دارم جایی که دندون عقل هست خیلی درد داره

سمت راستم هم کاملا نهفته بود الان نوک زده

اگه به اینا رو بدم میان بیرون دندونامو کج میکنن، آخه ارتودنسی کردم قبلا فضای فکم کوچیکه

میگم شما تجربه ی مشابه داشتین؟ شده دندون عقلتون در بیاد دندوناتونو کج کنه؟

سوال اصلی اینه دکتری که دندون عقل رو خوب جراحی کنه میشناسین تو تهران یا شهر قدس؟

برو کلینیک دندانپزشکی دانشگاه تهران تو خیابون فلسطین کارش عالیه و قیمت مناسب بکن راحت بشی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برو کلینیک دندانپزشکی دانشگاه تهران تو خیابون فلسطین کارش عالیه و قیمت مناسب بکن راحت بشی

یه دکتر داره؟ یا دکتراش متنوع هستن؟ 

نرم اونجا گیر یه ناشی بیوفتم؟

حتما به دکتر نشون بده چون بعضی وقتا بجای عمودی، افقی رشد میکنه و بقیه دندونا رو خراب میکنه.

اما در خصوص درد، متاسفانه نمیشه کاریش کرد. باید تحمل کنی تا به طور کامل در بیاد. حداکثرش اینه که مسکن بخوری.

یه دکتر داره؟ یا دکتراش متنوع هستن؟  نرم اونجا گیر یه ناشی بیوفتم؟

چندین تا دکتر متخصص با تخصص های مختلف داره .مال من نهفته بود خیلی راحت درآورد دوتا رو با هم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

من جراحی کردم درشون آوردم. نمیدونم نهفته محسوب میشد یا نیمه نهفته ولی کاملا پایین بود جوری که سر دندون عقل فشار آورده بود به ریشه ی دندون بغلی و کلا ردیف رو بهم ریخته بود با فشاری که وارد کرده بود. با اینکه زود اقدام کردم ولی دندونام کمی روی هم رفت. انشالا واسه تو نمیشه فقط بجنب

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2738
مرسی عزیزم

خواهش میکنم.

مال خودم هر چهارتاش در اومد. جالب اینجاست دقیقا موقع امتحانات پایانترم هام در اومدن.

از شدت درد و از طرفی استرس امتحانا، دو هفته زندگی برام از جهنم بد تر بود.

من جراحی کردم درشون آوردم. نمیدونم نهفته محسوب میشد یا نیمه نهفته ولی کاملا پایین بود جوری که سر دند ...

وااای دعا کن نشه 

سه سال وقت گذاشتم واسه صاف شدنشون 

اون موقع به دکتر ارتودنسی‌گفتم نمیشه دندونهای عقل منو واسه جراحی بنویسی گفت نه لازم نیست

خواهش میکنم. مال خودم هر چهارتاش در اومد. جالب اینجاست دقیقا موقع امتحانات پایانترم هام در اومدن. ...

احساس میکنم آدم وقتی ناراحته و استرس داره دندونای عقل تحریک میشن واسه بیرون اومدن 

منم چند روزیه استرس‌و فشار روحی دارم همزمان با اون دندون عقل اینجوری شد

2706