2726
عنوان

صیغه موقت

| مشاهده متن کامل بحث + 2113 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه میخوایم صیغه شیم که باهم راحت باشیم هدف همینه ! از اونجا که هدفمون حتما ازدواجه مشکلی نداره که&n ...

تبريزكه عقد ميكنن ولي بصورت نامزد ميمنونن 

هم محرم ميشين بضورت شرعي و ثبتي و هم چون هر كس خونه باباش زندگي ميكنه هزينه ها كم هست

تا چهار پنج سال هم به صورت عقد ميتونين بمونين 

بعدش كه پولاتونو جمع كردين عروسي ميكنين ميرين سر خونه زندگي تون

2728
اخه میخوایم صیغه شیم که باهم راحت باشیم هدف همینه ! از اونجا که هدفمون حتما ازدواجه مشکلی نداره که&n ...

شما الان ما هر چی بگیم حرف خودتو میزنی وگوشت نمیشنوه

قصدتون ازدواجه!خب بیاد خاستگاری،نامزد بمونید تا هردو شرایط زندگی مشترک رو پیدا کنید

فقط خوب فکر کن،دو روز دیگه نیای بگی دوست پسرم بیچارم کرد ورفت خانوادمم بیخبرن،نمیدونم چیکار کنم 

اسی دو سه ماه پیش یه دختر تبریزی بود اومد پست گذاشت گفت با عشقش صیغه موقت کرد و بارداری ناخواسته داشت پسره هم ولش کرد .

به نظر من اینجور روابط قبل ازدواج فقط شان تورو پایین میاره 

حتی اگه بعدا بیاد خاستگاریت  این موضوعو همیشه توی سرت میزنه

مردا بی جنبه و نالایق ان

گربه های کوچولو  همیشه عاشقتونم🐈

با پدرت صحبت کن با اجازه ی خانواده ها عقد کنین 

الانم که کروناست و مراسم نمیگیرن 

هزینه های اضافی رو قلم بگیرین و برین سر زندگیتون

ازدواج آسان بهتره از کش دادن رابطه های مخفی و خدایی نکرده مرتکب گناه شدن عزیزم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

هدفتون چیه؟ اینکه سریع رابطه داشته باشین؟ چند سالته مگه

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
تبريزكه عقد ميكنن ولي بصورت نامزد ميمنونن  هم محرم ميشين بضورت شرعي و ثبتي و هم چون هر كس خونه ...

عقد طولانی هم اشتباهه عزیزم

اونم 4 یا 5 سال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

خب چرا این آقا جلو نمیاد که حداقل نشونت کنه خانوادتم با رضایت بینتون صیغه جاری شه ..خب عقدیم که بی اجازه جاری بشه باطله.. به هیچکس اعتماد صدرصدی نکنید احتمالاتم در نظر بگیر یه درصد فکر کن این آقا گذاشت رفت تو میمونی و کاری که نباید میشده و شده و یه خانواده بی اطلاع از همجا این اقا واقعا اگر میخواد شمارو بیاد جلو با خانوادش این کارا دیگه چیه!!!

تو ای زمونه به چشماتم صد در صد اعتماد نکن در همین بمونید تا شرایط ازدواج جور شه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2706