2737
2739
غیرتی نشه رو هیچی مثلا عکس باز بزارم تو اینستا یا آرایش غلیظ اینا عادی باشه واسش راحت با دخترا برن ب ...

به هیچ عنوان

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لباس باز موی باز آرایش و...

به این نمیگن روشن فکری میگن بی غیرتی 

نگو‌ مردروشن فکرمیخوام بگومردبی عیرت میخوام

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
غیرتی نشه رو هیچی مثلا عکس باز بزارم تو اینستا یا آرایش غلیظ اینا عادی باشه واسش راحت با دخترا برن ب ...

عزیزم این امروزی بودن نیست این بی‌غیرتیه

واسه سلامتی دخترم و همسرم یک صلوات بفرستین 😍💐💐🥰
2728
تا چه حد آخه؟ اگه از اوناست که به اسم روشنفکری با همه‌ی دخترای کلاسش دوسته، جای فکر داره

نه ببین فرضا هیچی عیب نیس درنظرش مثلا میگم دخترا موهاشونو هایلایت میگنن میگه عادیه ...موی باز لباس باز واسش ایرادی نداره ..راحت بادخترا میرن میگردن عیب نیس واسشون ولی درظاهرو قیافه خیلی مثبتن 

2738
حالم باهاش خوبه تفاهم اخلاقی مون زیاده ...فقط زیادی راحت وبازن..هیچی عیب نیس واسشون این نگرانم کرده

ببین گلم هر آدمی یه سری خط قرمزها واسه خودش داره.

سعی کن خط قرمز طرفت رو بشناسی و اگه با خط قرمزهای تو فاصله ش زیاده، توی رابطه ت تجدید نظر کن.

مثال میزنم، من برام مهم نیست همسرم با همکار خانومش در حدی که برسوندش خونه راحت باشه. مشکلی ندارم همسرم دوست صمیمی خانم که از دوران مجردی بوده، داشته باشه. صمیمی یعنی در حدی که از حال هم خبر داشته باشن، یا حتی بدون حضور من با هم ملاقات داشته باشن. ولی همه ی اینا که گفتم واسه خواهرم خط قرمز به حساب میاد. و امکان نداره بتونه با مردی مثل همسر من کنار بیاد.

اول خودتو بشناس، بعد روی ویژگیهای طرف مقابل فوکوس کن.

پسره موی باز دخترا لباس باز آرایشش عادی باشه واسش اخلاقش ریلکس باشه عصبانی نشه اصلا روابط دخترو پسر ...

همچین مردی مردنیست

زن.   یا. دوجنسه س بادوجنس ه ازدواج کن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 

خب این حق هر دختریه که این کارو انجام بده به این غیرت نمیگن

!! It's me, hi..! I'm the problem, It's me

با دخترا بره بیرون نه

اکیپی دختر پسر باشن تو هم باشی اره

هیاهوی بسیار برای هیچ...
2706