1954
1959

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

من متنفرم از مرد بی غیرت و سوسول و لوس

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
1967

کلا آدم های روشنفکر رو به تاریک فکرها و متعصب ها ترجیح میدم . چون کارهای احمقانه کمتر ازشون سر میزنه و به حریم و حقوق دیگران بیشتر احترام میذارن . 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهترخداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

بله خوبه 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب ، گاهی هم تَبَر می آورد.                                                                  مدیر تاپیک شعر: اشک ها رازهای خیس منند                 با احترام و افتخار ، شما دوستان رو دعوت می کنم به تاپیک یاد شده 💛
8

تا چه حد آخه؟ اگه از اوناست که به اسم روشنفکری با همه‌ی دخترای کلاسش دوسته، جای فکر داره

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم

خب چجوریه؟؟ بیشتر توضیح بده

زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر //        فردا کسی از فصل گل های سپید یاس🌸 می آید // و می برد تا سبزها، روح کبودی را که در رنج است// الهم عجل لولیک الفرج💞                                                      ما اهلی عشقیم، چه بهتر که بمیریم//جایی که در آن شرط حیات است توحش🌐🌍                                       ما را به جبر هم که شده سر به زیر کن///خیری ندیده ایم از این اختیارها///باید برای دیدن تو مهزیار شد///یعنی گذشتن از همگان محض یار ها🌸🌸🌸   ////                                     آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
پسر امروزی یعنی چی روشنفکر منظورت چیه

غیرتی نشه رو هیچی مثلا عکس باز بزارم تو اینستا یا آرایش غلیظ اینا عادی باشه واسش راحت با دخترا برن بگردن خوش گذرونی کنن

1718