2726
عنوان

دوست پسرم سه روزه بم زنگ نزده

484 بازدید | 34 پست

ما ده روزه با هم دوس شدیم. و اون عاشق من شده. چندشب پیش تو تلگرام گف تو اصلا سراغ منو نمی گیری و ب من زنگ نمی زنی. گفت فردا معلوم میشه تو سراغ منو میگیری یا نه. منم فرداش بش زنگ زدم وسط حرف زدن قطع شد. دوباره زنگ زدم حرف زدیم دوباره وسط کار قطع شد. (گوشیش خرابه)

از اون روز ک من بش زنگ زدم اون دیگه نزده الان سه روزه خیلی ناراحتم

دیشب بش تو تلگرام گفتم من اشتباه کردم زنگ زدم. گفت ناراحتم ازت چون میگی اشتباه کردم زنگ زدم.

امروز کلا ن پیام داده ن زنگ زده.

3تا سوال دارم ازتون:

1. اگه ازم پرسید دوسم داری ؟ من چه جوابی بدم؟

2. من ایا اشتباه کردم بش زنگ زدم ایا

3. خودم الان بش زنگ بزنم ایا؟

اینم بگم خیلی غصه دارم ک دوروزه زنگ نزده، کم مونده اشکام بیاد

برا خوشبختیم صلوات می فرستی؟

انقدر بدم میاد عشقو عاشقیو به زنگ زدن و چمیدونم سراغ گرفتن میبینن 😒

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سریال خارجی میدیدم

طرف دفعه اول بهش گفت عاشقتم

یارو ولش کرد رفت گفت این دیوونست

خلاصه که سرلوحه زندگیت قرار بده

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ده روزه چطوری عاشقت شده😐😐

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2706