2703
2553
زمان پخت جفتشو باهم میشوری و میذاری رو شعله؟

اره من این کار میکنم ولی در کل به نظرم اول پاکستانی بریزی بعد ایرانی اضافه کنی بهتره

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
برنج مخصوص استان فارس هست خوش عطر و خوشمزه قیمتاش‌ از ۲۶ تا ۳۰ متغیر هست ولی من با هیچی عوضش نمیکنم ...

اع پ شمالی نیس 😂👍میگم من اسمشو نشنیدم ...ببینم جایی گیر میاد بخریم یا ن 🤠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اع پ شمالی نیس 😂👍میگم من اسمشو نشنیدم ...ببینم جایی گیر میاد بخریم یا ن 🤠

نه عزیزم برترین‌ برنج جنوب کشور هست 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
برنج مخصوص استان فارس هست خوش عطر و خوشمزه قیمتاش‌ از ۲۶ تا ۳۰ متغیر هست ولی من با هیچی عوضش نمیکنم ...

ی اسم برنج بود واسه خوزستان ی سری گرفتیم اوووه چه عطر و بویی داشت با یه کف گیرش سیر میشدی ...من تعجب میکردم چطور اطراف جنوب  برنج هست ..اخه حاصلخیز باید باشه ...میگی چجوریه کاشت برنج اونجا؟؟اب فراوان هست؟

2720
ی اسم برنج بود واسه خوزستان ی سری گرفتیم اوووه چه عطر و بویی داشت با یه کف گیرش سیر میشدی ...من تعجب ...

عنبر بو

2714
اع عنبر بو بوده؟چون ی بار گرفتیم اسمش یادم نیس حالا قراره هفته اینده بخریم 

اره عزیزم به برنج خوزستان میگن عنبر بو.. مجازش هم گرم هست 

این برنج خوزستان ک میگن تو شهر ما 15 تا 20 هست قیمتش.. کرمانیم.. 

چ برنجیه واقعا ..اصن بو کردم ..و فوری خریدمش ...توخونه واسه نهار درست میکردیم تموم میشد قابلمشو میشستم بوی برنجش تا شب توخونه بود 👍👍👍

چ برنجیه واقعا ..اصن بو کردم ..و فوری خریدمش ...توخونه واسه نهار درست میکردیم تموم میشد قابلمشو میشس ...

اره دقیقا جنس خوبش گیر بیاری عالیه

2706