2733
2734

خودت بهترین هدیه ای😁

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک نکنم جایی باز باشه بخوای چیزی بخری🤔باید زودتر از دیجی کالا سفارش میدادی

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

چقدر هزینه میخوای بکنی؟؟

ساعت خوب کت تک اسپرت 

دستبند پلی استیشن ست ورزشی ست کیف کمربند چرم اصل

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738

کیکات اگه خوب میشه خوب تزعین میکنی عین بیرونیا میشه درس کن چن تا بادکنک بخر با شمعای وارمر کف خونه بچین یه بسته گل مصنوعی بخر پخش کن کف خونه برقارم خاموش کن کادوام بگو چقد میخوای هزینه کنی؟

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏

اگر باز بودن بخر واگر نبودن خیلی تمیز درست کن و کادو ادکلن مردانه خوبه،ساعت خوبه،پیراهن خوبه،عطر خوبه،ولی ادکلن و ساعت بهترین گزینس

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   
چقدر هزینه میخوای بکنی؟؟ ساعت خوب کت تک اسپرت  دستبند پلی استیشن ست ورزشی ست کیف کمربند چرم ا ...

ممنون ایده های خوبی بود

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2706