2733
2734

من تو اینترنت چند تا نماز واسه براورده شدن حاجت نماز امام رضا امام جواد و....اگه کسی خونده جواب گرفته بگه اجرتون با خدا

نماز رسول الله (ص) رو بخون... ان شاءالله حاجت روا میشی. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چجوریه بی زحمت اگه میشه طریقه خوندنشو بگی من حاجت مال دارم

روش خواندن نماز رسول الله (ص)

نماز حضرت رسول (ص) ۲ رکعت است.
در هر یک از رکعت‌ها بعد از سوره حمد ۱۵ مرتبه سوره قدر خوانده می‌شود.
همچنین در رکوع، قیام پس از رکوع، سجده اول، بعد از سجده اول، سجده دوم و پس از سجده دوم هم هر کدام ۱۵ بار سوره قدر خوانده می‌شود (یعنی در هر رکعت باید ۱۰۵ بار سوره قدر را خوانده شود).
سپس به تشهد رفته و سلام نماز داده می‌شود.
بعد از نماز این دعا خوانده می‌شود:
لا إِلَهَ إِلّا اللَّهُ رَبُّنَا وَ رَبُّ آبَائِنَا الْأَوَّلِینَ
شایسته پرستشی جز خدا نیست، پروردگار ما و پروردگار پدران نخستین ما
لا إِلَهَ إِلّا اللَّهُ إِلَهاً وَاحِداً وَ نَحْنُ لَهُ مُسْلِمُونَ
شایسته پرستشی جز خدا نیست، پرستیده یکتا و ما تنها به فرمان او هستیم
لا إِلَهَ إِلّا اللَّهُ لا نَعْبُدُ إِلّا إِیاهُ
شایسته پرستشی جز خدا نیست، جز او را نمی‌پرستیم
مُخْلِصِینَ لَهُ الدِّینَ وَ لَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ
دینمان را برای او خالص می‌کنیم، گرچه مشرکان را خوش نیاید
لا إِلَهَ إِلّا اللَّهُ وَحْدَهُ وَحْدَهُ وَحْدَهُ.
معبودی جز خدا نیست، یکتا، یگانه و بی همتاست
أَنْجَزَ وَعْدَهُ وَ نَصَرَ عَبْدَهُ
به وعده خویش وفا کرد و بنده خود را یاری کرد
وَ أَعَزَّ جُنْدَهُ وَ هَزَمَ الْأَحْزَابَ وَحْدَهُ
و سپاهش را نیرومند ساخت و به تنهایی همه دشمنان را گریزاند و تارومار ساخت
فَلَهُ الْمُلْکُ وَ لَهُ الْحَمْدُ
پس فرمانروایی و ستایش تنها شایسته اوست
وَ هُوَ عَلَى کُلِّ شَی ءٍ قَدِیرٌ
و او بر هر چیز تواناست، خدایا تویی
اللَّهُمَّ أَنْتَ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ وَ مَنْ فِیهِنَّ
نور آسمان‌ها و زمین و هر که در آن هاست
فَلَکَ الْحَمْدُ [وَ لِلَّهِ الْمُلْکُ وَ الْحَمْدُ]پس ستایش تنها برای توست
وَ أَنْتَ قَیامُ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضِ وَ مَنْ فِیهِنَّ
و تویی برپادارنده آسمان‌ها و زمین و هرکه در آن هاست
فَلَکَ الْحَمْدُ
پس ستایش تنها تو را سزاست.
وَ أَنْتَ الْحَقُّ وَ وَعْدُکَ الْحَقُّ [حَقٌ]وَ قَوْلُکَ حَقٌّ وَ إِنْجَازُک حَقٌّ
و تو حقی و وعده ات حق و گفتارت حق و عملت حق
وَ الْجَنَّةُ حَقٌّ وَ النَّارُ حَقٌّ [وَ أَنْتَ الْحَقُ]و بهشتت حق و دوزخت حق است (و تو حقی)
اللَّهُمَّ لَکَ أَسْلَمْتُ وَ بِکَ آمَنْتُ وَ عَلَیکَ تَوَکَّلْتُ
بار خدایا تنها به فرمان تو و به تو ایمان آوردم و بر تو توکل کردم
وَ بِکَ خَاصَمْتُ وَ إِلَیکَ حَاکَمْتُ
و به خاطر تو (با بدان) دشمنی کردم و تنها به سوی تو دادخواهی نمودم
یا رَبِّ یا رَبِّ یا رَبِّ
پروردگارا پروردگارا پروردگارا!
اغْفِرْ لِی مَا قَدَّمْتُ وَ أَخَّرْتُ
ببخش [همه]گناهانی را که پیش از این مرتکب شده ام و پس از این مرتکب می‌شوم
وَ أَسْرَرْتُ وَ أَعْلَنْتُ
و آنچه پنهان و آشکار انجام داده ام
أَنْتَ إِلَهِی لا إِلَهَ إِلّا أَنْتَ
خدای من! شایسته پرستشی جز تو نیست
صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
درود فرست بر محمد و خاندان محمد
وَ اغْفِرْ لِی وَ ارْحَمْنِی وَ تُبْ عَلَی
و مرا بیامرز و به من مهر ورز و توبه ام را بپذیر
إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحِیمُ.
همانا تنها تویی بسیار توبه پذیرِ مهربان.
خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

توی مفاتیح نماز تمام 14 معصوم هست. 

عزیزم برای مسائل مالی استغفار خیلی توصیه شده. سوره واقعه رو هر شب بخون. ان شاءالله مشکلتون حل بشه. ما هم بدهی داربم... دعا کنید برای ما. منم بیکارم... 

2706