2726
همش میترسم اگه جنگ بشه چه خاکی تو سرمون بریزم با هواپیما بخوان حمله کنن چی😐😐😐

دیوونه😂😂 اینقدر موندیم خونه زده ب سرمون

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عروسک لولیتا چیه؟ من خیلی از بی پناهی و تنهایی هم میترسم😒

بهتره ندونی 

ولی اگرم میخوای بدونی برو تایپیک آخرم 

یکی توضیح داده

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁
کلا بیرون نمیرم فه خدا هفته به هقته هم بیرون نمیرم از در خونه...اره منم سلیمانی رو خیلی دوست داشتم ت ...

نگران نباش رعایت کنی اتفاقی نمیفته زیاد بهش فکر نکن.

آره خیلیییی حیف شد ی همچنین دانشمندی از دست رفت با اون همه توانایی.روحش شاد .

کلا سعی کن تو لحظه زندگی کنی ب اینده خیلی فکر نکن چون هیچکس نمیدونه چ اتفاقاتی میفته توکلت بخدا باشه 

دقیقااااا حاله منو داری 

منم حالا شب ک میشه ناخود آگاه میترسم 

خوابیدنی حس میکنم دیگه فردایی نیس 

یکی زنگ میزنه انگار خبر بد میخواد بده 

کلا نسبت به همه چی وحشت دارم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

و خدایی ک بشدت کافیست💛‌
عرررر منم چن وقته از عروسک لولیتا خواب ندارم  برو تایپیک آخرم

من وقتی تصویرشو دیدم چند روز ازناراحتی نتونستم غذا بخورم

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.

توروخدا میاین تاپیکاخرم برام دعا کنین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
پریشب ساعت ۳ صبح از خواب بیدار شدم رفتم ساک زلزله بستم😐😐😐 اهوازم که سیل اومد😑

😂😂 به این چیزا فکر نکن چرا باید اخه جنگ بشه فقط عصابتو خراب میکنی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
دقیقااااا حاله منو داری  منم حالا شب ک میشه ناخود آگاه میترسم  خوابیدنی حس میکنم دیگه فر ...

منم😔😔

از بارون میترسم از زلزله مخصوصا از همه چی...😐😐😐خدایا منو شفا بده.ارامشم کلا از بین رفته...

2706