2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم 

تازگیا وقتی میخوابم با یه حالت وحشت بیدار میشم اصلا یه حالی میشم تپش قلب میگیرم خیلی حس بدیه حس مردن بهم دست میده

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2728
منم همینم  تازگیا وقتی میخوابم با یه حالت وحشت بیدار میشم اصلا یه حالی میشم تپش قلب میگیرم خیل ...

من میترسم جنگ بشه یه شب کابوس جنگ دیدم امروزم هلکوپتر ار بالا خونمون رد شد ما طبقه اخریم زههههر ترک شدم

من از وقتی سردار سلیمانی شهید شده اینطوری شدم خیلی خوب بود وقتی ک بود.هعیییی 

توکل بخدا نگران نباش سربازان گمنام امام زمان هستن الان انشاالله خدا تن سالم بهشون بده خیلی زحمت میکشن همچنین مرزبان ها .

کرونام نترس سال دیگه کلا تمومه فقط رعایت کن بیرون نرو

من میترسم جنگ بشه یه شب کابوس جنگ دیدم امروزم هلکوپتر ار بالا خونمون رد شد ما طبقه اخریم زههههر ترک ...

ن بابا ب ذهنت اونجور چیزارو راه نده

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
عزیزم دراین مواقع بایدمعنویات را درخودتقویت کنیم واهل بیت را واسطه قراردهیم نزدخداوندتا خداوندما را ...

متاسفانه خیلی دورم از معنویات نمیدونم چه مرگمه کلا ...ترس دارم از همه چی

من از وقتی سردار سلیمانی شهید شده اینطوری شدم خیلی خوب بود وقتی ک بود.هعیییی  توکل بخدا نگران ...

کلا بیرون نمیرم فه خدا هفته به هقته هم بیرون نمیرم از در خونه...اره منم سلیمانی رو خیلی دوست داشتم تنها ادمی بود که گریه کردم براش😔 فخری زاده هم دلم سوخت وافعا...

من میترسم جنگ بشه یه شب کابوس جنگ دیدم امروزم هلکوپتر ار بالا خونمون رد شد ما طبقه اخریم زههههر ترک ...

عرررر منم چن وقته از عروسک لولیتا خواب ندارم 

برو تایپیک آخرم

تیغ هست رگ هست منم هستم                                               ولی لامصب وان نیست ،یدونه از اون لگن قرمزا هست که توش جا نمیشم🙂💔😐🤣                 ‌ ‌   ‌همونقدر که سیروان خسروی دوست داره زندگیو من ریدم توش😐🙌حاجی با ما در نیوفت اسیدم مث ابه   !😏 بشخصه اگر به راه راستم هدایت بشم اولین بریدگی دور میزنم😌زمان هیچیو تغییر نمیده فقط دردو به عادت تبدیل میکنه:)بشخصه یه روزایی اینقدر سگم که فقط حضرت سلیمان میفهمه چی میگم🤐دنیای قشنگیست اما به ما چه:)حالا خودمونیم کدوماتون تو بچگی با چوب شور فاز سیگار برمیداشتید؟؟؟😁🙌🤣رحمت تو پایتخت ثابت کرد تو نباشی بقیه هستن🤣🤣🤣🙌اقا ایران کجاست؟؟جایی که مردمانش پیاده تا کربلا میروند اما چون پا درد دارند از پل عابر پیاده نمیرن😐🤣وقتی اولین بار بدون مامانت میری دکتر:اممممم اسمم چی بود؟؟؟!!!😐🙌😁

به چیزای مثبت فک کن این چیزا همیشه وهمه جابوده البته کمتریا ممکنه بیشتر خدا بزرگه اگه خدا نخواد برگی ازدرخت نمیوفته ایه الکرسی بخون همیشه وصدقه بده بقیشو بسپار به خدا 

2706