2737
2734

بیاین بگین بخندیم.😪😂😁😁😁😁😁😁😁💚💖🍭😍🖖🖖🖖

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کفش خانومشو پاش کرد  البتع باردار بود ولی خب بند نداشت کفشش

این زیاد ذلیل نیست خو😂🤓

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
2738

تو مسافرت زنش تا صبح به فحش کشیدش تخریبش کرد ، این صداش در نیومد .صبحم گفت خانوم بچه هارو می‌خوام ببرم بگردونم ناهارم فلان جا کوفت کنیم 😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
تومجلس ختم پدرخودش مرده زنشو رومبل خوابونده بود داشت بهش آب قند میداد چون زنش ازراه دور اومده بود وم ...

جوووونزززززز😍🤩😂بیماری چیزی داشته؟

عموم 😄😄😄

تا وقتی که همه یادشون هست

غذا پختن با خودش بوده حتی مهمانی 😑

و اینکه همیشه کیف دستی پرنسس دست خودشه

همیشه هر چی بهش بگی یا بخوای میگه ببینم لعیا جون تصمیمش چیه 😐😑🤐

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅

همه ب شوهر من میگن زن ذلیل😐😐

نمیدونم چ رفتاری داره🤪😐

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2706