1874
1955

جفتش سخته

انسان بزرگ نمیشود جز با  افکارش, شریف نمیشود جز با رفتارش و قابل احترام نمیشود جز با اعمال نیکش***مسیر وراهت که درست باشد نه از بی مهری آدم ها دلت میگیرد نه با طعنه ها و کنایه ها ناامید می شوی! آدم ها خصلتشان این است از تماشای سقوط بیشتر لذت میبرند تا پرواز... ناامید نباش سقوط سرنوشت پرنده های ضعیف و بی دست و پاست عقاب ها فقط اوج میگیرند...*** تلاش کن اینقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو درباره ی دیگران گرفتن خودت از آن ها باشد .

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

جدید بودن اسم پوئن مثبت نیست عزیزم

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻
1967

گزینه هیچکدام نداره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
1974

بااحترام هیچ کدوم❤

جدیدا اسم‌ها خیللیییییی سخت شدن!

بااحترام من گاهی فکر میکنم حتی من‌درآوردی هستن بعضی‌هاشون!

خلاصه پر تکلّف هستن😅

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

دوتاشون خوشگل نیستن ولی ازبینشون ب نظرم آرنوشا بهتره

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
1718