2726
عنوان

میشه بیایین یه لحظه لطفا

103 بازدید | 13 پست

سلام

خانما من تنبلی دارم امروز سی روزه که پریود نشدم جلوگیری داشتم با کاندوم الان نزدیک یه هفته ده روزه که انگار زیر دلم درد دارم دوطرفم فک کنم تخمدونام باشه زیر دلم سفته و انگار فشار میاره تکرر ادرار گرفتم و یکم ادرارم میسوزه ولی نه خیلی عفونتم داشتم که دکتر یه سری دارو داد الان کمتر شده ترشحم ولی یجوریم این چن روز یکی دوبار لک دیدم قهوه ای خیلی کم رنگ که وقتی رفتم دسشویی اومد الان نمیدونم چیکار کنم چن روز پیش بی بی زدم منفی شد الان واقعا نمیدونم چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی هیشکی نمیدونه

خب اینا برا تنبلی هست داروهای دکتر رو مصرف کن ورزش کن وزنتو پایین نگه دار فست فود غذای سرخی نوشابه و اینا نخور.الانم دمنوش گل گاو زبون یا آویشن یا زعفرون غلیظ دم کن بخور تا پری بشی 

خب اینا برا تنبلی هست داروهای دکتر رو مصرف کن ورزش کن وزنتو پایین نگه دار فست فود غذای سرخی نوشابه و ...

اخه تاحالا اینجوری نشدم اصن یجوریم کلا کلا معده درد دارم پایین شکمم فشار میاره درد داره

اخه تاحالا اینجوری نشدم اصن یجوریم کلا کلا معده درد دارم پایین شکمم فشار میاره درد داره

میفهمم چی میگی کاملا من خودم ی بار اینطوری شدم شکمت سفته تکرر ادرار داری لکه ورم میکنه شکم حتی دردناکه میدونم همش واسه تنبلی تخمدانه پری شی کاملا خوب میشی نگران نباش 

وقتی هم تنبلی داری هم جلوگیری احتمالش خیلی کمه که باردار باشی. با این حال بازم صبرکن چندروز دیگه و اگه باز پریود نشدی بیبی چک استفاده کن.

ولی کلا تنبلی تخمدان سیکل نامنظمی نداره. نمیشه روی عقب افتادناش حسابی باز کرد.

ان شاءالله هرچی خیره برات عزیزم.