2726
عنوان

میخوام امتحانش کنم🤫

253 بازدید | 14 پست

دوسال و نیمه با پسری در ارتباطم چن ماه دیگه قراره بیاد خواستگاری 

ولی میخوام قبل اونا امتحانش کنم ولی نمیدونم چطور ک هم ضایع نباشه هم وسوسه کننده :/ 

یکم یاد بدین بهم😅

نکن بنظرم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست دختر من شماره ام رو میداد به دخترا بهم زنگ بزنن منم کلی فحششون میدادم. بعدا که فهمیدم کار دوس دخترمه کلی دعواش کردم.😐

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

آخرین باری که شنیدم کسی خواستگارشو امتحان کرده بود نتیجش این شد که طرف با شماره ناشناس پیشنهاد دوستی داد و آقای خواستگار که چند روز بعد قرار بود عقد کنن عکس شرمگاهش رو همون لحظه فرستاده بود برای اعلام آمادگی ، خلاصه تمام ماجرای عقد و اینا پرید.... بنظرم قبل از ازدواج خیلی خوبه ولی بعدش اصلا 

امتحان کردن کار درستی نیست، از نشونه های رفتاراش باید شخصیتش رو شناخته باشی، برو مشاوره قبل ازدواج، بهت یاد میده چطوری شخصیتش رو بشناسی، یه سری سوال معکوس هم هست باید ازش بپرسی تا لو بده خود واقعیش رو...

کسی ک داره میاد خواستگاریتو ک امتحان نکن 

اگ بفهمه تویی ک داری اینکارو میکنی همین اول زندگیش خیلی از چشم میوفتی

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 

ی اکانت مجازی تل بخر .دعوتش کن ب گپی چیزی 

اون اکانت مجازی رم بنداز اونجا پروفایل های فیک بزار چ میدونم مو چشم .بیو بزار ایدی بزار ک معلوم نشه فیکه بعد اونجوری امتحان کن 

فقط اکانت فیک و اول توحریم خصوصی چ کسایی میتونن شماره منو ببینن بزار رو هیچکس .شماره اونم سیو نکن تو اکانته چون میفته براش ضایه میشه بعدشم اخرین بازدید و بزار رو هیچکس .ک ریسنتلی بشیهم اکانت اصلی خودت هم اکانت فیک  .ی وقت هم با اکانت خودت انلاینی بعد بلافاصله بری رو اون اکانت اخرین بازدیدش باز باشه فوری میفهمه خودتی😂😉

بقیش ب خودت بستگی داره با لحن خودت نحرف 

مثلا اگ خودت تو حرف زدن زیاد ایموجی نمیدی ب اون پ دادنی ایموجی زیاد بزن 

بعد ک دیگ همینا .زرت نری پیشنهاد اشنایی بدی بحث و از ی جای پرت بندا ک اگ اون میل داشته باشه ادامه میده مثلا درباره یکی از پروفاش بگو اونجا چ خیابونیه کنجکاو شدم  مثلا 

با ارزوی موفقیت برات

ولی نکن .اگ ی درصد جواب بده بدبین میشی ب مردا 

گود بای 

کاملترین مقاله امتحان مردان بود این😂😂😂😂بر حسب تجارب خودم

یادش در قلبم ،همچون اذان در کلیسا دورتر از دور
دوست دختر من شماره ام رو میداد به دخترا بهم زنگ بزنن منم کلی فحششون میدادم. بعدا که فهمیدم کار دوس د ...

بعد شما خجالت نمیکشی بدون اجازه دوست دخرتت اومدی اینجا اصلا اون بکنار خجالت نمیکشین اولش عکش پروفتون زنونس

بعضی ها فقیر زندگی میکنند تا ثروتمند بمیرند  
بازم که اولی ژیناگلمن😂😂😂😓😘😂😂😂

😂🖖🏻

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
بعد شما خجالت نمیکشی بدون اجازه دوست دخرتت اومدی اینجا اصلا اون بکنار خجالت نمیکشین اولش عکش پروفتون ...

عکس پروفایلم زنونست؟؟؟؟ این عکس سنگ شجره. زنونست؟؟ 

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2706