2726

چقدر زیباست آدم همه چیز رو نابش بخواد تو زندگی :

از قبیل آرامش ، سلامتی , عشققق اونم عشق خالصصص ، دوستی , معاشرت ، رابطه و ....

من خودم فردی هستم که چیزهای نصف نیمه و غیر اصل از زندگیم حذف میکنم ، عشق های نصفه نیمه روی ظاهر بیهوده ، معاشرت های بیهوده نصف نیمه بیخودی , افرادی که در کنارشون آرامش ندارم و در کنارشون آزار میبینم همه حذذذذف ، تو زندگیم الان در حال حاضر توی تنهاییم آرامش و سلامتی دارم خودم با خودم همه چیز رو راست خودم در کنار خودم در صلحم و خودم در کنار خودم رشد بالندگی تجربه میکنم ، به فردی هم در کنارم بخواد قرار بگیره اینهارو میدم اما اگر بخوان یک درصد ارزش هام و ثروت هایی که خودم برای خودم درونی کردم مورد تهدید قرار بگیره سریع حذفش میکنم ! وابستگی به فرد بیرونی ندارم عشق به خودم درونم جاری هست سلامت روان روحم جسمم برام فوق العاده مهم چون آرامش نداشتن خیلی گرون به پای آدم تموم‌ میشه ! 

الان کسی دور برم اطرافم خیلی نیست با دوستام قطع رابطه کردم چون بدونشون از روی ظاهر بود نصفه نیمه بودن من ناب بودن میخوام ، حتی اعضای خانوادم برادر و زن داداشم کنار گذاشتم محبت از نوع ناب میدادم اما از روی خساست اون بهم میدادن ! من در آرامش کاملم خودم خودم دوست دارم چون خوشبختی به خودم هدیه دادم !

کدوماتون همه چیز از نوع نابش میخواین و واسش چکار کردین ؟

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

خیلی خوبه به شرطی که آدم مدیریتش کنه تا در دام کمال گرایی افسارگسیخته نیوفته

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته  

در کل من موافق این هستم که آدمی به آرامش روانش بسیار اهمیت بده

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
این جوری که دیگه هیچی برای آدم نمی مونه.

عزیزم باید عشق به خدا درونت جاری باشه واقعی اعتقاد بهش داشته باشی چیزهایی رو بهت میده که خودتم باور نمیکنی خودم تجربش کردم 

گفتنش قشنگه و انجامش سخت, منم تنهام و با آرامش بیشاری دارم تا با دیگران, دیگران خیلی غریبه هستن

خوب عزیزم همین انجام دادنش که سخت روحت جسمت خالص میکنه و چیزی درون تو بوجود میاره به اسم اقتدار 

واااا از روی ناب یععنییی خانوادتو بزاری کنارررر... حالا ناب نشدی توو خانواده. باید بزاری کناار.. واا

کسی که روحت جسمت افکارت اذیت میکنه به خاطر علاقه به خودت باید اینکار کنی اگر واقعا شخصیتت برای خودت مهم باشه واگرنه چه عیبی داره بمون افرادی که آزارت میدن تحمل کن ببین این وسط کی ضررش میبینه شمایی که نابود سدی از لحاظ روحی جسمی افکاری یا کسایی که آزارت دادن شاد خوشحال رفتن 

آره ولی فقط خدا باید کمک کنه, قشنگ فشار روحمو حس میکنم و احساس انفجار میکنم ...

اگر الان به ساختن پرداختن خودت روحت نپردازی یکم دیگه که گذشت با هزینه بیشتری باید این کار انجام بدی پس چه بهتر همین الان خودت آماده کنی و انجام اون مشغول بشی 

کاش میشد واین شهامتو داشتم شوهرمو اززندگی م بزارم کنار چون واقعا رفتارش داغونم کرده من خیلی بهش محبت کردم خوبی کردم ولی اون  هیچ علاقه ای بهم نداره واینو بارها بهم گفته ومنم به خاطر ترس هام به خاطر بچه هام هربار خودمو زدم به کوچه علی چپ ولی خدامیدونه چی میکشم 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
درسته, اگه حالشو داشتی ی دعایی برام بکن خدا کمکم کنه ممنونم, شاد و خوشبخت باشی

عزیزم تو از خدا بخواه ، اراده محکم داشته باش برو جلو منم برات دعا میکنم ، واسه منم سخت بود اما دیدم این زندگی یک طرفست خودتی و خودت خدا یه تنه شروع کردم رفتم جلو خداشکر راضیم 

2706