1874
1959
عنوان

میشه اینقدر تاپیکای مسخره نذارین؟!

622 بازدید | 56 پست

من خوشگلم یا نه... مادر شوهر خواهرشوهر... بورس و طلا... خیانت... مرغ و گوشت نمیشه خرید... بسه دیگه چرت و پرت گفتن تا کی 

اینجا سایت بچه داری و بارداریه ولی تاپیک میزنی در این زمینه ها یک نفر نمیاد جواب بده

بوس

اینکه من ترشیده ام یاتفکرم ترشیده هست یا دوست دارم بترشم!اساسا ومنطقا وعرفا به خودم مربوطه نه تو!فهمیدی؟؟!پس به جای اینکه به نام کاربری من گیربدی برو اون مغز گندیده ی خودتو درست کن که سرت توماتحت زندگی این واون نباشه!برو روخودت کارکن که به مغزت حالی کنی دختری که تا۳۰سالگی ازدواج نکرده ترشیده نیست وترشیده تفکر شخمی توعه!!و دیگه برای تو وامثال تو فلسفه اسم کاربریم توضیح نمیدم!توتفکرات لجنیت دست وپابزن تا بترکی😏

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965

چرا اتفاقا پاربازدید میشه خخ مث تاپیک نون و پنیر بزارم.برا شوهرمم 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

دوستان ازین پس قبل از تاپیک زدن از ایشون کسب تکلیف کنید🙄

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
خب در مورد چی تاپیک بزنیم بچم تازه گفت بابا؟😂😂😂😂😂

عه چن ماهشه؟؟؟😂

ببخشید که ما نظراتمونو با سطح شعور و باورهای شما ست نکردیم اگر میخواهید فهیم بودنتون به همه عیان بشه  جهت مخالفت ریپلای نکنید
1967

آروم باش چه خبرته

ملت تو قرنطینه و بدبختی و بیکاری چن ساعت دورهمن اینجا درددل میکنن مشکلاتشونو میگن دکتر که نیستن حتما راهنمایی کنن تا جاییکه بتونن میگن دیگه چه انتظاری داری

صلوات وسط تاپیکا داره دیوونم میکنه شده روضه اینجا

اینکه خوبه

اونکه تاپیک میزنن دختری کنید فاتحه بخونید رو بگو😂

8

راس میگه دیگه حرف شکوفه آلبالورو گوش کنین😒

تو خودشو آروم باش😘🤣

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اسیییی رفتم تامیکات رو نگاه کنم ببینم خودتم از این جیزا زدی😂😂😂 دیدم ن والا همشون در مورد زایمان 🤐 قانع شدم

ی حس بی حسی نسبت ب هر حسی😣  ‌               خدا ❤ تنها حامیه من در شرایط سخت😍
نودو دو ماه متوالی😂😂😂😂😂😂مثال زدم😂😂

😂😂😂😂😂

1718