2733
2734

۳۰ سالمه از ۱۴ سالگی که پریود شدم تمام طول روز و هفته و ماه درد زیر شکم دارم ۸ ساله ازدواج کردم از شوهرم خجالت میکشم از بس که تو رابطه همش میگم وای دردم گرفت  پلی کیستیک هستم حتی موقعی که کیست و عفونت هم ندارم بازم زیر شکمم درد میکنه خسته شدم بخدا چند بارم دکتر و سونو رفتم هیچی نگفتن 😭😭😭😭😭

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی

مگه میشه 

اخه چرا

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ب کیستت ربط نداده چون منم کیست دارم ولی اینجوری نیس پس چرا درد داری خب حتما علتی داره 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

حتما همیشه عفونت داری 

زخم نداری؟

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
ب کیستت ربط نداده چون منم کیست دارم ولی اینجوری نیس پس چرا درد داری خب حتما علتی داره 

کاش این کرونا زود تموم شه یه دکتر خوب پیدا کنم اصلا درمانده شدم تو این قضیه از رابطه متنفرم همش بهونه میارم

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
2706