2733
2734
بچه ها من یه داداش کوچولو داشتم قبل به دنیا اومدن مرد😥😭 چندین نفر از دعانویسای خفن گفتن  هم ...

واای الهی😢

همزاد یعنی جن یا هر موحودی که همراه اون ادم زاده میشه بعضیاشون به اون طرف غلاقه پیدا میکنن و نمیخوان با کسی باشه☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من یه داداش کوچولو داشتم قبل به دنیا اومدن مرد😥😭 چندین نفر از دعانویسای خفن گفتن  هم ...

مامانت احتمالن آب داغ روندونسته ریخته روزمین بسم الله نگفته بچه ی اوناروسوزونده اونام تلافی کردن اومدن بچه اینوبردن دا😔

2731

چند روز پیش هم دوتا کبوتر بدون سر افتاده بود جلو در گربه خورده بود اما دوتا باهم چطور ؟؟؟همه جا هم پر گندم بود .به شوهرم گفتم گفت حتما از شکم کبوتر ها ریخته ولی سالم و تمیز بودن

2738
من یه بار هر چی دنبال شلوارم گشتم نبود خونه رو تمیز کردم جارو برقی کشیدم رفتم دیدم تو اتاق افتاده زم ...

یهدبارم قاشق موردعلاقه ی منوکه هنیشه باون غذامیخوردم برده بود همه جاروگشتم نبود یه روزدیدم انداخته زیرکابینت اونجاروهزاربارنگاه کرده بودم هاقبلا، منم قاشق رو دوراتداختم 😂😂😂

یه سازه ۳ونیم متری اتفاقی حین رصد بیابان یوتا پیدا شده که خیلی بی ربط وسط ماسه ها بوده و کاملا استوا ...

خب؟ 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

مادر مادر بزرگم آب داغ ریخته بوده زمین بچه جن مرده بعد جنه هم بچه های مادرمادربزرگم رو وقتی دنیا می اومدن میکشته

آخرش یه دعا نویس آوردن اون دعا نویس جنه رو راضی کرده که ببخشه 

دیگه از اون به بعد جنه بچه ها رو نمیکشته ولی هر کدوم دنیا اومدن رو میسوزونده ولی نمیکشته

یهدبارم قاشق موردعلاقه ی منوکه هنیشه باون غذامیخوردم برده بود همه جاروگشتم نبود یه روزدیدم انداخته ز ...

ولی من پوشیدمش شستم بعد پوشیدم 60 تومن خریده بودم تازه .حیف بود😂

واااای😂😂😂😂 یه باد بوده دعوا نداره😁🤪

آخه من حرصم گرفته بود الکی متهم شده اونم بو شنیده بود...😂

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2706