2726
عنوان

دیروز یه جوون بیست ساله رو با چاقو کشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1094 بازدید | 48 پست

یه شب حسابای شرکت بهم ریخت مجبور شدم تا دیر وقت وایسم ساعت نه و نیم داشتم میرفتم تا سر خیابون که ببینم میتونم لوکیشن بفرستم اسنپ بگیرم نادر 2000 رو دیدم دم باجه تلفن با چهار تا نوچه ش با قمه دورش وایساده بودن یعنی برگشتم دیدم شرکتمونم ریموتشو دادن پایین صاحب شرکتم متوجه م نشد گازشو داد رفت من سکته کردم تا رفتن😨😨😨

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

تو فکر کردی تنها مرد دنیایی و مهمترین مردی که تفکر های خودتو معیار و ملاک می‌کنی و به همه تعمیم میدی

تو محیطتت فاسد بوده تفکر و باور خاتم همینجور شده دور بری خاتم مثل خودت 

دختر سوپر مدل هم تو محله و فرهنگ شماها نمیاد نترس اصلا نگاهت هم نمیکنه

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو فکر کردی تنها مرد دنیایی و مهمترین مردی که تفکر های خودتو معیار و ملاک می‌کنی و به همه تعمیم میدی ...

به نفر قبلی هم گفتم همون سوپر مدل دقیقا چیزی بود که من دست روش گذاشتم چون میدونستم یه سری کله عاشون داغ میکنه و جوش میارن به خاطر همین حرف. ادمی که فقط بلده تن نمایی کنه همه جای دنیا به چشم دیگه نگاهش میکنن.برو ببین تا اینطور داغ نکنی.

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
به نفر قبلی هم گفتم همون سوپر مدل دقیقا چیزی بود که من دست روش گذاشتم چون میدونستم یه سری کله عاشون ...

تو اصلا مرد نیستی که بخوام رو حرفت حسابت کنم داغ کنم ،نهابت نهایت یکی که عقده کرده باشی 

فقط خونواده تو تربیت بچه نقش نداره.جامعه و وضع اقتصادی و...نقش دارن

خانواده مهمترین نقش رو داره. منم توی این وضع اقتصادی هستم. و وضعیتم بعضی اوقات از اونها خیلی بدتر بوده اما یه چیزی همیشه جلوم رو گرفته که به هر مسیری نرم. اگر تربیت صحیحی باشه هیچ چیزی نمیتونه اون بشر رو منحرف کنه. اونجوری باشه تمام آدمهای لاس وگاس باید یا تن فروش باشن یا قمار باز. ولی اینطور نیست

تو اصلا مرد نیستی که بخوام رو حرفت حسابت کنم داغ کنم ،نهابت نهایت یکی که عقده کرده باشی 

باشه تو درست میگی. اگه مردی یکی از همونایی که براشوت رگ گردن کلفت میکنی بگیر. اگرم زنی یه روز حالتو میپرسم وقتی دقیقا چیزایی که گفتم رو به چشم دیدی

باشه تو درست میگی. اگه مردی یکی از همونایی که براشوت رگ گردن کلفت میکنی بگیر. اگرم زنی یه روز حالتو ...

خیلی از خودت خوشت میاد ، یه سر به روانشناس بزن انگار  اختلال هذیان از نوع بزرگمنشی داری

خیلی از خودت خوشت میاد ، یه سر به روانشناس بزن انگار  اختلال هذیان از نوع بزرگمنشی داری

تمام فهمت از حرفام همین بود؟ آفرین

2706