2703
2553

آقایونا خانومونا (خانومونا؟؟؟) پسرهاتون رو لات و دخترهاتون رو سوپر مدل بار نیارید. یه جوون بیست ساله که اخلاقش هم خوب بود رو با چاقو کشتن چون با دوستان نادرست میگشت. پسراتون هرچقدر گنده لات باشن یک نفر از اونها گنده لات تر پیدا میشه. حتی اگه از همه گنده تر هم بشن بازم گنده ترین ادم دنیارو میشه با یه چاقوی پنج سانتی کشت. دخترهاتون هم هر چقدر سوپر مدل باشن دیگه از کیت آپتون بالاتر نمیشن که. تازه اگه همون کیت آپتون رو به یه راننده کامیون بی سواد بدی بعد از شش ماه براش عادی میشه. بهترین چیزی که یک زن رو در نظر مردش زیبا میکنه انسانیت و درک هست. دخترهایی که خیلی تلاش میکنن سوپر مدل بشن رو ادمایی مثل من که نمیگیرن چون میدونیم تمام انرژی و تمرکز اون دختر خرج قیافه اش شده. اونایی هم که میگیرن چون تمام درکشون از زندگی مشترک فقط س ک س هست بعد از چند ماه تمام عشقشون فروکش میکنه. چون عشق برای اونها فقط س ک س معنی شده نه مجموعه ای از احساسات و واکنش ها که س ک س فقط یه قسمتشه. خیلی از پسرهایی که کشته میشن یا دخترهایی که طلاق میگیرن نتیجه درک نادرست والدینشون از این مقوله ساده بوده. بچه هاتون رو مرد و زن بار بیارید نه سوپرمدل و لات 

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.

توشهرماهم کشتن.فقط بخاطراینکه توکافه همو چپ چپ نگاه کردن کشتن همو😐دلیل به این مسخرگی

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توشهرماهم کشتن.فقط بخاطراینکه توکافه همو چپ چپ نگاه کردن کشتن همو😐دلیل به این مسخرگی

توی تیمارستان ی قانونی هست میگه تو چشم کسی زل نزن چون ممکنه بهت حمله کنه. این قانون برای بعضی ایرانیهای سالم هم صدق میکنه

2456
الان اونو کشتن چ ربطی ب سوپر مدل داش🤔یا گنده لات🤔

کامل توضیح دادم. اون ادمها یه چیزی کم دارن که مقصرش خانوادشون هست. لارم نیست شما جبهه بگیرید و کلام درست رو بخاطر تعصبات خودتون ردکنید

کامل توضیح دادم. اون ادمها یه چیزی کم دارن که مقصرش خانوادشون هست. لارم نیست شما جبهه بگیرید و کلام ...

من کی رد کردم ی سوال کردم تعصب کجا بود😂😂جبهه کجا بود😂اروم باش 😂❤

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
2714
الان اونو کشتن چ ربطی ب سوپر مدل داش🤔یا گنده لات🤔

داره درست ميگه من داييم يكى از همين گنده لاتاى استانمون بود يعنى اسمشو مياوردى همه مثل موش قايم ميشدن يه قمه داشت عين شمشير بود اينو ميبوسيد ميگفت رفيقمه جونمو براش ميدم تمام تنش خالكوبيه بخدا حتى ماها كه خواهرزاده هاشيم ازش ميترسيم هرجا دعوا ميشد زنگ ميزدن فلانى پاشو بيا اينم اب دستش بود ميذاشت زمين ميرفت....ادم كشت ديه داد رضايت گرفت...صورت يارو رو له كرد ديه داد و زندان رفت....نصف عمرش تو زندان بود نصفيشم تو دعواهاى خيابونى...پدرش از غصه سكته كرد مرد(پدربزرگم) همه جمع شدن خونه پدربزرگم قران گذاشتن وسط قسمش دادن گفتن دست بردار تو زن دارى بچه دارى مادر دارى دست بردار...همونجا براى هميشه قمه شو بوسيد گذاشت كنار قران گفت به اين قران قسم ديگه حتى دست بهش نميزنم ديگه دعوا نميرم....ديگه نرفت امااااااا هنوز يادمون نميره چه جوونايى رو تو دعوا زد گناه داشتن بخدا....تربيت خيلى مهمه خيلى

داره درست ميگه من داييم يكى از همين گنده لاتاى استانمون بود يعنى اسمشو مياوردى همه مثل موش قايم ميشد ...

یا خداااا اره دیگه تا این حد خیلی بده 

یا خداااا اره دیگه تا این حد خیلی بده 

مثلا تو خيابون ميديد يه پسر به يه دختر كه تيپش ميگه از اوناس كه خودش ميخواد متلك گفت(دهه٨٠) ميوفتاد دنبال يارو گيرش مياورد تا چاقو به يه جاش نميزد ولش نميكرد در حاليكه اون دختر خودش اهلش بود ولى اين كاسه داغتر از اش بود

مثلا تو خيابون ميديد يه پسر به يه دختر كه تيپش ميگه از اوناس كه خودش ميخواد متلك گفت(دهه٨٠) ميوفتاد ...

وای واقعا😬 خوبه دیگه گذاشته کنار😑🤦🏻‍♀️

کامل توضیح دادم. اون ادمها یه چیزی کم دارن که مقصرش خانوادشون هست. لارم نیست شما جبهه بگیرید و کلام ...

من نمیدونم چرا بعضیا ادای روشن فکریو در میارن فقط. 

یعنی مغزشون اندازه نخوده. نمیفهمن که تربیت شدن چه معنی داره

2706