2726

کرونا گرفت 

بس ک تو مراسم ها و مهمونی و مسافرت هست

ولی انقدر قوی بود دکترم نرفت و خوب شد 

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏

عخی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مادرشوهر من کرونا گرفت و مرد 

به شوهرم گفتم نمیبخشمش خیلی اذیتم کرد

خداروشکر از دست حرفاشو تهمتاش راحت شدم 

اما دو تا دختر دست اموز داره خدا کنه اونا هم ادم بشن دست از این اذیتاشون بردارن 

دعام کنین

مادرشوهر من کرونا گرفت و مرد  به شوهرم گفتم نمیبخشمش خیلی اذیتم کرد خداروشکر از دست حرفاشو ته ...

ایشالا بر خواهر شوهرات خواب ببینم صلباااات😅 البته ببخشید 

الهی شکر ک راحت شدی

اگه شما هم عروس دارین همچین تفکری شاید بکنه  انشالله که از این تفکرها نکنه البته خودت یه روزی ...

اگه ادما سرشون تو کار خودشون نه بچهاشون باشه هیچکس از کسی بدش نمیاد و مشکلی پیش نمیاد

اگه ادما سرشون تو کار خودشون نه بچهاشون باشه هیچکس از کسی بدش نمیاد و مشکلی پیش نمیاد

مادر شوهر و عروس جنگ هاشون از اول خلقت بوده تا الان تا آخر دنیا هم این جنگ وجود داره فقط تو این فقط پسر بیچاره هست که هرچی هست خالی میکنن رو سرش

2706