2726

دلم گرفته از هنه چیییی 

زندگیمو دوست ندارم  سه سال از دانشگاه عقب موندم ، کلاس زبانمو نصفه ول کردم بخاطر این که پول نداشتیم برم 

الکی نشستم تو خونه ، از خودم متنفرم ، 

عشقمم امروز زنگ‌زده بدجور حالم گرفتست😭😭

کاش همه چی درست بشه خیلی داغونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حالم خیلی بده خیلی😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2728

خب وضعبت همه الان همینه عزیزم ،،بهتره ب سلامتیت فک کنی ،،با همون عشقی ک داری ،،همه کارارو میشه زمان دیگه انجام داد ،،عجله نکن ،،حتما حکمتی توشه

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست

اگه میشه تاپیک اخرم برام دعا کنین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
پس زندگی خودم چی ،دلم میخواد به ارزوهام برسم😭😭

من عشقمم رفت😞

تنها دلخوشیمم همونه فعلا وگرنه بدتر این میشد حالم

مگه همه چی دانشگاهو ودرسع 

برو هنری چیزی یاد بگیر خب😊

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
مگه همه چی دانشگاهو ودرسع  برو هنری چیزی یاد بگیر خب😊

خب میگم که هنر پول میخواد ،من دوست دارمبرم درسمو بخونم در کنارش زبان انگلیسیمم بخونم مدرک بگیرم و یکی از هنرایی که دوست دارم اونم نقاشی با گواشه رودنبال کنم ، ولی پول نیست وقتیم پول نباشه هیچکاری نمیشه کرد

خب میگم که هنر پول میخواد ،من دوست دارمبرم درسمو بخونم در کنارش زبان انگلیسیمم بخونم مدرک بگیرم و یک ...

😞خب برین سرکار 

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2706