2737
2734
تا میتونی استرست رو کنترل کن فکر کن اقدام عادیه

شما با iui باردار شدین؟ مشکلتون چی بود؟ 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ورزش منظم مثل پیاده روی روزی نیم ساعت

ماساژ دادن رحم هر روز حدود ۳ دقیقه با روغن سیاه دانه.

هر روز سعی کن حتما حتما ناشتا یک قاشق جوانه گندم بخوری اگر نمی تونی هر روز تا قبل از آی یو آی سمنو ی خوب سه تا چهار قاشق بخوری 

اینها همه تا قبل از آی یو آی

بعدش حتما تا یک هفته استراحت مطلق کن و حتی ظرف هم نشور. هویج و زعفران جگر هم ممنوع.

سعی کن دو سه روز بعد از انجامش حتما روزی یک لیوان شیر سویا بخوری. شاد باشی و موفق

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
2728
شما با iui باردار شدین؟ مشکلتون چی بود؟ 

نه عزیزم من اخرین بار لتروزل خوردم 

ای یو ای کردم دوسال پیش منفی شد

ان شاا وایه شما مثبت شه

مشکل خاصی نداشتم کلا من سه سال طول کشید باردار شم همش بخاطر استرس کوفتی تاخیر افتاد

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
ورزش منظم مثل پیاده روی روزی نیم ساعت ماساژ دادن رحم هر روز حدود ۳ دقیقه با روغن سیاه دانه. هر روز ...

خیلی ممنووووون گلی❤️

عزیزم من با ای یو ای باردار شدم ولی موفق نبود فقط و فقط استرس نداشته باش بیخیال باش بعد ای یو ای هم استراحت کن البته من هیچ کدوم از این کارارو نکردم فقط یکم زیادی بیخیال بودم ولی باردار شدم با اولین ای یو ای که متاسفانه سقط شد

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود 💔تا دلم... باز دلم... باز دلم.. دل بشود😔
2738
عزیزم من با ای یو ای باردار شدم ولی موفق نبود فقط و فقط استرس نداشته باش بیخیال باش بعد ای یو ای هم ...

عزیزم علت سقط ت چی بود؟ 

عزیزم من با ای یو ای باردار شدم ولی موفق نبود فقط و فقط استرس نداشته باش بیخیال باش بعد ای یو ای هم ...

آره استرس اصلا نداشته باش. آرامش و استراحت

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......