2733
2734
عنوان

بلاک

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 48 پست
چی بگم آبجی میگه حق نداری زیاد با دومادتون گرم بگیری اون عکسم دید بدتر شد

من وقتی پدربزرگم مرد  نامزد بودم پسر عمه ام خیلیی سنش بالا تر از منه حداقل ۳۰ سال

اومد تسلیت گفت دست آورد جلو منم دیدم زشته دست ندم.دست دادم بهش.فکر کن بهش میگم عمو

حالا شوهرم از دور عین عقاب حواسش اینور بود دید دست دادم از دور بدو بدو رفت سوار ماشینش شد میخاست بره من تو اون حالت پریدم گفتم ببخشید غلط کردم 

ای کاش همون موقع تموم میشد حالا با یه بچه دارم تحمل میکنم الکی شوهرم رو

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

خوب داماد نامحرم حساب میشه کاری به حرف اون اقا ندارم ولی ای کاش حریمهارو بیشتر نگه می داشتین ولی میدونم میخواین بگین مثل برادرمه فلان ولی من حکم شرعیشو گفتم وازطرفی عرف جامعه هم  زیاد اینو قبول نمیکنه ولی درمورد اون اقا اگه دوستش داشتین باید تا حدودی به حساسیتهاش احترام میذاشتین ولی اونجور که بلاکت کرده بعیده دیگه برگرده ولی یه چیز دیگه بیشتر مردا رواین چیزا حساسن مگه اینکه تو خونواده ای بزرگ شده باشن که این چیزاتوشون اوکیه یا این مسائلو رعایت کن یاتو انتخابت تجدید نظرکن  عزیزم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی بگم یکم سختمه برام بی خبرم ازش از دیشب تا الان

سعی کن فراموشش کنی 

هم اون زندگی راحت تری خواهد داشت هم خودت

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
من وقتی پدربزرگم مرد  نامزد بودم پسر عمه ام خیلیی سنش بالا تر از منه حداقل ۳۰ سال اومد تسلیت گ ...

آره ادم نباید بی غیرت باشه نباید غیرت زیادیم داشته باشه هردو مورد سخته آدم باید غیرت بجا داشته باشه اما یکم برام سخته اما فراموشش میکنم

گویند که خدا همیشه با توست🖤                            ای غم نکند خدا تو باشی💔
2731
خوب داماد نامحرم حساب میشه کاری به حرف اون اقا ندارم ولی ای کاش حریمهارو بیشتر نگه می داشتین ولی مید ...

بله حرفتون کاملا صحیحه

ولی به نظرم فرهنگ خونواده ها متفاوته اون اقا میتونست با ارامش براتون توضیح بده که این چیزا براش مهمه نکه بلاک کنه بعدم دوست پسرتونه هنوز و انقدر حساسیت به تک تک رفتارتون داشته باشه جالب نیست

ولی به نظرم فرهنگ خونواده ها متفاوته اون اقا میتونست با ارامش براتون توضیح بده که این چیزا براش مهمه ...

نه از اول هی میگفت از چیا بدم میاد منم میگفتم انجام نمیدم

2738

ببین ی روزی ارزو میکنی ای کاش هیچوقت پیام نمیدادم!ای کاش از بلاکی درم نمیاورد!ای کاش بلاکش میکردم

لطفا به حرف من گوش کنو سریع بلاکش کن این رابطه رو تموم کن

رابطه نیست منجلابه!!!!

هیچ کس با مَن،چنان مَن مردم آزاری نکرد/کیست این مَن؟ این مَنِ با مَن زمَن بیگانه تر🖤

توروخدا میاین تاپیک اخرم برام دعا کنین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
ببین ی روزی ارزو میکنی ای کاش هیچوقت پیام نمیدادم!ای کاش از بلاکی درم نمیاورد!ای کاش بلاکش میکردم ل ...

یعینی باز خودش برمیگرده ؟آخه از سر حرصش اینکارو کرد خودشم غرور منو میدونه هیچ وقت خودم برنمیگردم هروقتم کات کردیم خودش اومده

2706