2733
2734
عنوان

از خونه زدم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 60 پست
جای قمبرک زدن شما هم برو تو رستوران مثل لیدی ها غذا بخور گور بابای کرونا و تعطیلی همه رستورانا &nbs ...

پولم کحا بود اخه 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا دعا کن بمیرم راحت شم 

ن عزیزم دعا میکنم خدا انقد بهت خوشبختی بده ک امشبو یادت بره

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2728
ایتجام بچه ها https://8pic.ir/uploads/۲۰۲۰۱۱۳۰-۱۹۴۱۳۱.jpg

عزیزم خطرناکه برو خونه 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738

منم داغونم.دوس دارم برم جایی گم وگور شم.کسی دیگه پیداش نکنه....پاشو برو کسی خفتت نکنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
اونو اون شب نوشتم ک شاید حالم خوب شه اما تاثیری نداش

عزیزم ان شاالله مشکلت حل بشه همه مشکل دارن فقط باید بتونی باهاش کنار بیای و یا حلش کنی توکل کن به خدا خودش گره گشای همه مشکلاته 

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
2706