2726

عمرم تو جوانی به پایان رسیده به نظرتون به خانواده م بگم که بعد شوک نشن

خودتون بگذارید جای خانواده م (البته دور از جون اعضای خانواده تون)

بگم یا نه؟؟؟؟؟

همش خوابهایی میبینم که تعبیرش نوشته اجلش فرا رسیده  

و هر فالی که گرفتم هم در مورد مرگ و..

و حتی قرآن هم آیه در مورد مرگ اومده  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🙄

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
2728

منم دیدم.. صدقه بده دلتو روشن کن هرچی اون بالایی بخواد همونع تابخوای بافکر اینکه زودترمیمیری زندگی کنی خودتو دیوونه میکنی

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

باصدقه ودعا قضا وقدررفع می شه

آبت الکرسی بخون وخوابت وتعریف نکن 

ان شاء الله خیره 

وقتی خدایی داری که می تونه تقدیرت وعوض کنه غصه چی رومی خوری آخه 💚

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2706