2726
عنوان

بیشعور ترین آدمی که دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 118 پست
چکار کردن

چشم دیدن زندگیمونو ندارن، پسر بیشرفش داره شوهرمو راضی میکنه از کارش بره بیرون، بره تو کار شرکتای هرمی، خواهر عنترشم هی زنگ میزنه اصرارش میکنه، ارامش زندگیمونو از بین بردن

مامانِ لیانا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه بیشوریی😣😣 امیدوارم از دستش خلاص شده باشی

ببین میدونی من خودمم شک کرده بودم ولی میگفتم این شیطانه که میخواد باعث بشه من در مورد دیگران بد فکر کنم ۵ سال اونجا کار میکردم و تصمیم گرفتم بیام بیرون دو روز مونده بود به اخر سال سر یه قضیه باز حرفمون شد من رفتم به صابکارمون گفتم که جریان چیه و اینکه واقعا نمیتونم تحملش کنم دیگه بعد خودش بهم گفت گفت من با مهدیه میخوابم میدونم اون مقصره ولی من نمیتونم چیزی بهش بگم اون داره پول تنشو از من میگیره منم کرک و پرم ریخت دو روز بعد که حقوق و عیدیمو داد دیگه نرفتم شش ماه التماس میکرد برگرد آدمش میکنم منم محل ندادم و دیگه برنگشتم گفتم تو خودت شاهد بودی اون چه کثافتی بود پس تو از اون بیشعورتری از اونجا زدم بیرون و خلاص

چرا😂😂

چون هر چی بهش میگفتم خواستی بیای خونمون قبلش بهم بگو....همینجوری دوباره سرشو مینداخت پایین و میومد خونمون...

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
یه همکار داشتم اسمش مهدیه بود واقعا بیشعور بود به معنای واقعی بیشعور بود اصلا یه چیزی میگم یه چیزی م ...

از این تیریبون اعلام میکنم مهدیه خیلی بی شعوری🤣🤣🤣

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

رفیقم🤬🤬🤬🤬🤬🤬😡🤬🤬😡🤬😡😡😡🤬🤬😡😡🤬🤬😡🤬🤬😡🤬🤬😡🤬😡🤬😡🤬😡😡🤬😡🤬🤬😡😡🤬😡😡😡😡😡🤬🤬🤬😡🤬🤬😡🤬🤬😡🤬🤬😡🤬😡🤬🤬😡😡😡🤬😡😡😡🤬🤬😡😡🤬😡🤬🤬😡😡😡🤬😡🤬😡🤬🤬🤬😡🤬🤬🤬😡🤬🤬😡😡🤬😡😡🤬😡😡😡😡😡🤬🤬😡🤬🤬🤬😡😡🤬😡😡🤬😡🤬😡🤬😡😡😡😡🤬😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡🤬⁦⁩😡😡🤬🤬

آدمیزاد بزرگترین باگ خلقت بود⚡💀

یه دکتری به نام ژاله زادخوش

اومد محل کارم و من سرماخورده بودم ماسک زدم برای چند سال پیش بود

با حالت خیلی بدی داد زد ماسکتو بردار و من خوب حالیم نمیشه چی میگی یادم نمیره حالا به روزی افتادیم ماسک زدن اجباری شده..میخام ببینم الان بهونش چیه

مرا در واپسین روزها بیاد آور...                                                  شب میشه این صبح،باز میشه این در..

خاهرشوهرم با اون هیکل گنده ش دراااااز میشد وسط سالن جلوی باباش و شوهره من و شوهرخاهرش سینه ی زشت سیاهشو درمیاورد به بچه ش شیر میداد ..خیلی بی حیا و بیشعوره ..حالا جالبش اینه ک مدرک فوق لیسانس داره و به اداره مهم کار می کنه ولی شعور صفرررررررر

زن عموم تو روم گفت خداروشکر طلاق گرفتی از همه نظر از دخترام سر بودی انصاف نبود از شوهرم برد کنی😑

حضرت عباسی اینو توی روت گفت؟

من بودم ته دلم غنج میرفتم که چقد سوخته

بخاطر طلاقتم متاسفم البته نمیدونم از جدا شدن خوشحالی یا ناراحت

2706