2726
عنوان

به هرکی میپرستید قسمتون میدم پربازدید کنید زندگیم رفت رو هوا

| مشاهده متن کامل بحث + 12538 بازدید | 458 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها قضاوت نکنین چون ما خبر نداریم ماهم عشقمون دووطرفس ولی بنابدلایلی مجبوریم جدابشیم 😭😔چطوریشو نمیدونم.. ب علتی جدابشیم برامون مرگه 😭

استارتر خدا بدلت صبر بده😔😢

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
بچه ها قضاوت نکنین چون ما خبر نداریم ماهم عاشقمون دووطرفس ولی بنابدلایلی مجبوریم جدابشیم 😭😔چطوریشو ...

دارم دیوونه میشم

دلم میخواد بمیرم فقط

توکل به خدا...ی صلوات مهمونم میکنی؟ خیلی محتاجم
2728
دارم دیوونه میشم دلم میخواد بمیرم فقط

دور از جونت خدا خودش کمکت کنه 😔

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
من امشب دلم شکسته به خاطر موضوعی خارج از این تاپیک ولی خرده هاش‌ ذهن و روحمو آزرده کرده 

توروخدا با دل شکسته ات برای من دعا کن

من امشب دلم شکسته به خاطر موضوعی خارج از این تاپیک ولی خرده هاش‌ ذهن و روحمو آزرده کرده 

انشاءالله ذهن و روحتون اروم بگیره

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
وای یعنی اینقد اوضاع بده که آرزو داری با یکی دیگه ازدواج کنه🤔 امکانش هست بپرسم چراا

اره عزیرم ادصاع بده خیلیم بده هر روز التماسش میکنم بره خانواذه میگن ن کلی تلاش کردیم ولی نشد... بهش مگیم برو ازدواج کن دل ببند بلاکم کن 😔😔😔😔ترخدا دعا کن بره ازذواج کنه😭دلم خونه😭

اره عزیرم ادصاع بده خیلیم بده هر روز التماسش میکنم بره خانواذه میگن ن کلی تلاش کردیم ولی نشد... بهش ...

نگو اینو بخدا طاقت نمیاری 

من دارم دیوونه میشم

اره عزیرم ادصاع بده خیلیم بده هر روز التماسش میکنم بره خانواذه میگن ن کلی تلاش کردیم ولی نشد... بهش ...

چرا جلوی خانواده هاتون واینمیسین ک بهم برسین؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
تلخه شدم  شنیدید میگن وقتی گرسنه باشی و طولانی مدت چیزی نخوری بعد دیگه میل نداری اصطلاحا میگن ...

بله درست میگین.ولی اینو که میگین نشنیدم تجربه کردم درکتون میکنم

اقاا هستم عزیزم عزیزم نکن   یاگلم افتاااد؟(واسه خودتون گفتم تا نگید ا وا نمیدونستم اقاایید)خیال خنده های تو/شدآرزوی هرشبم/به چشم های تو قسم/که جان رسیده برلبم/خزان شدو نیامدی/عزیز لحظه های من/اگر ندیدمت تورا/تو گریه کن برای من/ ای عشق/ تمام حسرت هنوزم/دلیل آه سینه سوزم...
2706