2703
2553
عنوان

خانما بنظرتون گلیم بافی راحته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5106 بازدید | 44 پست
اره چرا نمیشه  تو بباف عزیز  سمت یاسوج بودی ...کجا بودی شما  من برات ادرس میگیرم ب ...

مالکوم جان سلام عشقم خوبی ... عزیزم من دیشب یکی دو ساعت رفتم خونه جاریم (طبقه پایین ما هستن) بعد با هزار سختی بهش گفتم اومدم یاد بگیرم. اون فقط طرح سنتی انجام میده ... عزیزم فکرشو نمیکردم اما خیلی پیچیده بود برام و اینم بگم که با کمک خودش چهار تا گل درست کردم یعنی با راهنمایی خودش اما مالکوم جان خیلی امیدوار بودم یاد بگیرم دیشب یهویی ناامید شدم چون خیلی پیچیدس خودش میگفت فقط یاد بگیری دیگه باید همش تکرار کنی یه چیزیه که همش تکراره تا اخر گفت یه هفته ای یاد میگیری اما خودم فکر میکنم یه ماهم فکر نکنم بتونم یاد بگیرم 

مالکوم جان سلام عشقم خوبی ... عزیزم من دیشب یکی دو ساعت رفتم خونه جاریم (طبقه پایین ما هستن) بعد با ...

سلام عزیزدلم خوبی 

وا 

نکنه اون خوب توضیح نمیده 

صبر کن من تا شب زنگ میزنم خواهرم اون وارده 

بپرسم خبرت میکنم 

ولی من خودمم بافتم هیچی نداره که یه هفته چه خبره 

من میگم اگه خیلی محکم هستی و تصمیمت این کار هست خودت دار رو بگیر توی خونه ت شروع کن 

نقشه هم من برات میفرستم عکس 

باور کن راحته آسونه ....

خوشت نمیاد از جاریت نرو پیشش 

صبر کن بهت میگم خبر میدم...چیکار کنی 

بپرسم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم خوبی  وا  نکنه اون خوب توضیح نمیده  صبر کن من تا شب زنگ میزنم خواهرم ...

عزیزدلم سلام . فدات بشم من ... ببین اون چون خیلی مهارت داره برای منی که اصلا نمیدونم بافتن گلیم چی هست خیلی بالا توضیح میده ... نمیدونم متوجه منظورم شدین یا نه ...  مثلا یه نخ میداد دستم میگفت اونجا حوضه اونجا پنج تاره بیا راست یا چپ برو . دست راستت تارهای رو را باید برداره دست چپت تارهای زیر اینارو گف فقط 

عزیزدلم سلام . فدات بشم من ... ببین اون چون خیلی مهارت داره برای منی که اصلا نمیدونم بافتن گلیم چی ه ...

قربونت عزیزدل

نه اون اومده خیلی مثلا تخصصی بگه

اره خواهر منم رفته بود کلاس  سه ماه رفت خیلی عالی یاد گرفت 

و گرنه من نه 

من کلاس نرفتم از رو دست مامانم یاد گرفتم تجربی ...

خیلی راحته 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2720
قربونت عزیزدل نه اون اومده خیلی مثلا تخصصی بگه اره خواهر منم رفته بود کلاس  سه ماه رفت خیلی ع ...

عزیزم توروخدا برام دعا کن یاد بگیرم بتونم باهاش کسب درآمد کنم ... بخدا شب و روز انقد به کار فمر کردم مغزم داره سوت میکشه... فدات بشم دوست عزیزم الهی هرچی از خدا میخوای بهت بده

عزیزم توروخدا برام دعا کن یاد بگیرم بتونم باهاش کسب درآمد کنم ... بخدا شب و روز انقد به کار فمر کردم ...

الهی عزیزم میفهممت 

ببین یاد بگیر از روی نت هم نگاه کن حتما 

من دیروز شارژ نداشتم زنگ بزنم خواهرم 

باوررکن به فکرتم 

تو بافت رو یاد بگیر 

خدابزرگه

سلام گلم من خودم رفتم فرشبافی یاد گرفتم نمیگم اسونه ولی علاقه باشخ و چشات اذیت نشه کار راحتیه فقط و ...

سلام عزیزم خوبی؟؟شما قالیبافی میکنی؟؟؟منم میکنم میخوام بدونم شما بیمه هم کردی خودتو؟؟

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
عزیزدلم خوبی  الان با خواهرم حرف زدم  میگه اگه خیلی بد توضیح دادن براش این یاد نمیگیره&n ...

عزیزدلم سلام فدات بشم هزار هزار بار ازت ممنونم که پیگیر بودی و زحمت کشیدی برام عزیزدلم ... راستش پنجشنبه شب یه بار رفتم امشبم رفتم بازم ... یکم فقط یکم یکی دو جا رو بدون اینکه جاریم بگه خودم برم ... نقشه اون فکر کنم کلاه فرهنگ اسمشه ... بعد گفت برای تمرین میتونی از اون موزاییکی بیاری یاد بگیری ولی به قیمت خیلی پایین میگیرن ازت و زودم تموم میشه ... گلهاش خیلی ریزه و پر ... مالکوم جان نمیدونم پیش جاریم خجالت میکشم الان دو جلسه رفتم من کارشناسی دارم ایشون تحصیلاتش در حد ابتداییه اما واقعا برام سخته ... همش با خودم میگم الان میگه با این مغزش چطوری تا کارشناسی رفته ... خخخ البته اون از بچگی یاد دادن بهش... 

2714
الهی عزیزم میفهممت  ببین یاد بگیر از روی نت هم نگاه کن حتما  من دیروز شارژ نداشتم زنگ بز ...

ممنونم عزیزدلمی ... دورت بگردم الهی که  به فکرم بودی از خدا بهترینهارو برات میخوام عزیزدلم

2706