2733
2734
عنوان

خواهر نامزدم پیام داده + اسکرین شات

1034 بازدید | 77 پست

از اون روز که رفتم خونشون 

تاپیک رفتم پیش مادر نامزدمو بخونین متوجه میشین

حالا پیام داده خودش 

،گفت مامانش گچ دستشو باز کرده به نظرتون زنگ بزنم حالشو بپرسم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سایت خرابه با اپلود بزار

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2738
نه نامزد رسمی نیستیم

آها فهمیدم کدومی منم تو تاپیک قبلت بودم

نه نمیخواد زنگ بزنی، دفعه قبل هم بی دلیل رفته بودی خونشون

خیلی خودتو دم دستی و مشتاق نشون نده، هنون پیامی بگو خدا سلامتی بهش بده، از طرف من سلام برسون و تمام

نه نامزد رسمی نیستیم

نه زنگ نزن هنوز هیچی نشده مادرش داره موش میدوونه

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
گذاشتم لینکو بزنین

اسی ببخشی ولی من ازدواج کردم تجربه دارم بهت میگم خیلیییییییی خودتوسبک کردی رفتی خونشون خیلی اینم بعدا میفهمی فعلا توفاز عاشقی هستی

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
2706