2410
2553
عنوان

کار مادرشوهرم دخالت بود؟؟؟

582 بازدید | 47 پست

زنگ زده میگه فردا بیاین نهار 

شوهرم اینا تعطیل شدن و خونه است دیر میخوابیم و دیر بیدار میشیم تا ساعت ۵ خوابیم 

گفت فردا بیاین نهار گفتم دیر بیدار میشیم گفت اشکال نداره همون ۵ بیاین 

خلاصه دیگ گفت چیکار مکنین و فلان گفتم منم درس میخونم  فلانی ( شوهرمم) فیلم میبینه

گفت نهار خوردین؟ گفتم نه گفت پس چی گفتم صبحونه خوردیم نهارم میخوریم بعدا 

گفت ک انگار نهار داره رو گاز قل قل میکنه میگی میخوریم بعدا 

هییچی نگفتم چون شوهرم خونه بود نخواستم حاضرجوابی کنم

بعدش گف نهار گذاشتی؟ گفتم نه الان میرم املت درست کنم 

😒😒😒😒

اخه به اون چه ربطی داره ما چی میخوریم چی نمیخوریم 

شوهرمم تو تیم مامانشه اگه بگم صد درصد میگه منظوری نداشته و فلان😒😒😒

اخه ینی چی تیکه میندازه ک انگار داره قل قل میکنه 😒😒بتوچه 

بخاطر اینک شوهرم تو تیم مامانشه و هیچ  وقت نتونستم بگم چرا مامانت فلان حرفو زد از مامانش نفرت دارم

وقتی زنگ میزنه هزار جور بهونه میارم ک دوس ندارم برم خونش باز نمیفهمه ک خوشم نمیاد

من از خانوادم دورم شوهرم سالی دو بار میاد خونه بابام من چرا باید زود زود برم؟؟؟

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

اخه چرا همه چیو توصیح دادی 😐میگفتی اره گذاشتم  مگه دوربین داره تو خونت

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

خدارو شکر مادر شوهرم نه زنگی میزنه نه من میزنم 

تو هم راستشو نمیگفتی همه چیو گذاشتی کف دستش

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

خوبه باز بتو میزنگه مال من ۴ساله هرروز پامیشه به پسرش میزنگه امشب فلان چیز دارم بیاین منم هفته ای یبار قبلن دوهفته یبار میرفتم نمیخواد بفهمه دوس ندارم برم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من بودم میگفتم بله خوردیم 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2706