2726
عنوان

کسایی که فقط گرسنگی جنسی دارن !

1106 بازدید | 19 پست

دوستان دقت کردین اطرافتون یا واسه خودتون پیش اومده باشه طرف ابراز علاقه کرده ریزه ریزه جلو اومده اما فقط برای گرسنگی جنسی‌شون شما رو میخوان حالا یا برای چت یا چیزهای دیگه ، خوب خوب جلو میاد وقتی فهمیدن علاقه پیدا کردین و کاملا اعتمادتون بدست آوردن درخواستشون ابراز میکنن چتهای سیر کننده نیازشون یکی دوبار پیشنهاد میده وقتی شما گفتین نه و وقتی میبینه راحت به خواستش تن نمیدین دیگه اینجا روی خودشو نشون میده شروع میکنه تحقیر کردن محل نذاشتم دروغ گفتن پنهون کاری و.... دیگه خیالش راحته که ابراز علاقه شمارو داره حالا اینجا ۲۰ روز نیست غیب میشه میره و میاد و هروقتم اومد دوباره خواستش بیان میکنه بازم نه میگی هی میره هی میاد ! 

من ی همچین موردی برام پیش اومد اما چون طرف مقابلم آشنامون بود یعنی باید گل بگیرنش علاقه بهش پیدا کرده بودم نمیتونستم خودم از این لژن زار بکشونم بیرون ، بعد ۶ ماه زدم به سیم آخر تو همین نبودناش غیب شدناش خطم عوض کردم بدون خداحافظی کات کردم ، 

بعدش بعد دوماه آدم انفدررررر فرستاد سراغم تا امتحانم کنه وادارام کنه به جواب اما خدا هر لحظات زندگیم مراقبم‌ بود حواسش بهم بود ازم حمایت کرد !

شماهم تجربیاتتون بگین !

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 

اینجور آدما رو محل سگ نباید بذاری دیگه....بلاک!

زیاد پیش اومده، راهش همین

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصولا همون اول با زیرکی و سیاست میفهمم قصدش چیه طرف

سر سوزن حس کنم دنبال سرگرمیه یا قصدش ازدواج نیس یا دنبال رابطه جنسیه کات میکنم 

یکم زرنگ باشین میفهمین همون اول

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

من دوس پسرسابقم اینجوری بود

کات کردم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

فکر میکنم همه ی مردا همینن 😕ولی فقط اونایی که جنتلمن ترن به جز نیاز جنسی  به چیزای دیگه ای هم توجه میکنن مثلا شخصیت و فهمیدگی و مهربونی و.. ،دنبال  تحمیل کردن خواستشون نیستن،منتظرن تا با خواست زن این اتفاق بیوفته ..

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
چطور؟

زیر زبون طرف و بکش

من چجوری بگم چجوری 

آها مثلا کسی پیشنهاد میده

غیر مستقیم راجب ازدواج میپرسم

مثلا میگم تو این اوضاع چقد ازدواج سخت شده

بعد دقت میکنم عکش العملش چیه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

منم دوران مجردیم یه همچین موردی رو داشتم. بعد که فهمید نمیتونه هیچ جوره با من رابطه داشته باشه، خودش کمرنگ شد و انقدر بی مهری و سردی تو رفتارش بود که منم رابطه دوستیمو باهاش تموم کردم. برای ماهم دقیقا ۶ ماه طول کشید. یعنی ۶ ماه به هر دری زد و هرتلاشی کردو هرچقدر تونست عاشقانه رفتار کرد تا منو بدست بیاره وقتی نتونست احساس سرخوردگی و شکست کرد و کشید کنار... 

هدف اینا از ابراز علاقه فقط برقراری رابطه جنسیه، طرف اجازه نده راحت میکشن کنار...

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2706