2726
عنوان

عمم زنگ زد گ* زد تو اعصابم😒

433 بازدید | 23 پست

پیرو تایپک قبلیم زنگ زده به دوتا دوستام دوستامم بش گفتن اره این تو مدرسم مارو خیلی عذاب میداد😐

منم هرچی فکر میکنم میگم اخ من با اینا چیکار کردم 😐💔

به عمم میگم دروغ میگم میگه حالا صداشونو برات میفرستم فکر نکنی دروغ میگم تو برو مشاوره هم منو هم دوستاتو عذاب میدادی😐😐😐😐😐

حالا از لج این حرفش دیگه نمیرم 

یچی بگین اروم شم فک نمیکردم دوستام اینقد عوضی باشن

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو ب جهنم ک ناراحتشون کردم  میخاستن ازم فاصله بگیرن ک نارااحت نشن ب عمه اتم بگو ب تو هم هیچ ...

خوب دیگ اون هی خودشو قاطی میکنه😑

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
خو حالا برو   منکه از خدامه یکی هزینشو تقبل کنه برم یکم واسه یکی غر بزنم خالی شم

حالا کی هزینشو داد اونا ک هزینشو نمیدن ک😐

چندسالتع

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

از کجا معلوم دروغ نگفته باشه

ایش چ عمه مزخرفی

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706