2733
2734
عنوان

رفتم بهداشت دلمو خالی کرد😢

355 بازدید | 22 پست

امروز رفتم مرکزبهداشت پرونده بارداری باز کنم بهم گفت عدد بتات خیلی کم نمیشه الان پرونده سازی کنی برو 25 سونو کن بعد بیا بعد گفت فعلا هم به کسی نگو بارداری چون بااین عدد احتمال داره بارداریت پوچ باشه بد جور نگرانم کرد دارم از استرس میمیرم فردا پنج هفته میشم و عدد بتام 8 آذر 98.2بود..چهارشنبه وقت دکتر متخصص گرفتم گفت نه نرو خیلی زود  چیکار کنم من تا 25 دق میکنم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چقد زود رفتی واسه پرونده حالا وایسا صدای قلبشو بشنوی

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

چرت میگن بابا، ولی تو هم هنوز سونو تشکیل قلب نرفتی چرا رفتی بهداشت؟ آزمایش اول دوست من عدد بتاش۴۸ بود، یه هفته بعد اون شد ۱۰۰۰، تو هم یه هفته دیگه تست بده دوباره اگر بالا ۱۰۰۰ بود برو متخصص

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
2706